Технології

Samsung почав продавати «розумні будинки» в США і Кореї

Компанія Samsung запустила сервіс Smart Home, представлений на виставці CES в січні 2014 року. Про це компанія повідомила на своєму офіційному сайті.

Для запуску сервісу Samsung вибрала дві ключові для компанії території: «домашню» Південну Корею і ринок США. Старт в інших країнах планується протягом 2014 року.

samsung-smart-house-500

Сервіс Samsung Smart Home об’єднує в собі розумний телевізор, побутову техніку і смартфон, дозволяючи управляти ними за допомогою одного єдиного додатка. Наприклад, користувач може сказати «на добраніч» пульту від ТБ, і всі інші пов’язані з системою пристрої, включаючи, наприклад, лампи Samsung Smart Bulb і кондиціонери, будуть автоматично відключені.

Читайте також: WigWag: створи свій розумний будинок (4 фото, 2 відео)

Додаток дозволяє перевіряти статус побутової техніки, коли користувача немає вдома. Наприклад, він може налаштувати пральну машину ще в дорозі, щоб діставшись до неї відразу ж завантажити білизну.

Для активації програми Smart Home, яке можна буде завантажити з магазинів Samsung Apps і Google Play, користувачам необхідно мати аккаунт Samsung. Корейська компанія відзначає, що «незабаром» програма управління будинком з’явиться і для «розумних годин» Gear 2. Крім того, в квітні відбудеться реліз спеціального додатка для телевізорів Samsung Smart TV лінійки 2014 року.

samsung-smart-house-400

Компанія відзначає, що всі дані, передані пристроями між собою, шифруються, проте додати новий прилад в «розумну» мережу можна буде зробивши кілька простих кроків.

Запуск сервісу в кожній країні буде забезпечений обмеженою стартовою лінійкою підтримуваних продуктів. У Кореї ними стали кондиціонер Q9000, пральна машина Bubbleshot 3 W9000, всі моделі Smart TV 2014 року, годинник Gear 2 і всі смартфони c операційною системою версії Android 4.0 і вище. У список планується включити керовані дистанційно лампи Smart Bulb і роботи-пилососи Samsung.

Читайте також: Є Wi-Fi? Тоді управляти будинком можна за допомогою жестів

Надалі компанія збирається розширити можливості Smart Home в області безпеки: «розумний дім» також може включити охоронну і протипожежну систему. Крім того, Samsung зазначає, що об’єднання приладів в єдину мережу дозволити зробити прорив у галузі енергозбереження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button