Різні цікавинки

Які vip подарунки вибрати

16_resizedБільшість людей вважають, що vip подарунки — це подарунки високої цінової категорії, але цей критерій є далеко не єдиним. Vip подарунки намагайтеся вручати особисто в руки, адже це показник вашої уваги і ставлення до людини. Абревіатура V.I.P. розшифровується як Very Important Person — дуже важлива фігура. У більш вузькому сенсі статус vip персони може бути застосовний для особливих гостей, найближчих і важливих для вас родичів. Подібні подарунки прийнято дарувати на якусь дуже урочисту подію: весілля, народження дитини, ювілей.

Дарувати — це означає радувати, а хороший подарунок — радість для тих, хто дарує, і кому дарують. Не рекомендується дарувати vip -подарунки «для галочки». Вибір подарунка залежить від приводу і від інтересів людини, якій він призначений. Якщо vip подарки роблять підлеглі, то подарунком вони можуть показати, як поважають свого шефа і цінують його ділові якості. Подарунок дружині або чоловіку — може мати романтичний підтекст. Якщо такий подарунок підносять друзі, то він повинен бути максимально щирим. Але в кожному разі подарунок повинен бути ексклюзивним. Перш ніж піднести подарунок важливій особі, задайте собі питання: сподобався б мені цей подарунок?

Якщо Ви вибираєте Vip подарунок для жінки, то майте на увазі, що жінки, як правило, обожнюють прикраси. Один тільки букет квітів найчастіше буде розцінений як незакінчений презент. Неодмінно зверніть увагу на упаковку vip подарунка для жінки, і обов’язково підберіть відповідні урочисті і приємні слова. Для жінок момент вручення подарунка часто важливіший, ніж сам подарунок.

Протягом досить довгого часу дорогі вина залишаються одними з улюблених видів vip подарунків. Вони можуть бути оформлені в подарунковий кошик і доповнені цукерками або фруктами і красивими келихами. Вироби з берести, самовари і бочонки можуть бути подаровані іноземним партнерам по бізнесу. Гідним презентом будуть також і декоративні предмети інтер’єру — ексклюзивні картини і панно, вази, елітна посуд, глобуси. Розкішним і дорогим подарунком для директорів і керівників великих компаній можуть бути, наприклад, шахи з мамонтової кістки, срібла, порцеляни або каменю, або рідкісні книги в шкіряних палітурках, чи елітна клинкова зброя, декорована дорогоцінними каменями і металами.

Крім цього, як варіант подарунка, можна розглянути чудові статуетки та скульптури з бивня мамонта, набори для різних напоїв. Одяг від кращих модельєрів, дорогий автомобіль і ексклюзивні, найдорожчі аксесуари — все це складові стилю і розкоші.

Одним з таких аксесуарів є телефон. Телефони — це статусний і дорогий аксесуар, який свідчить про успіх, достаток і бездоганний смак власника. Купити Vertu або, наприклад, iPhone 3GS Supreme, під силу далеко не кожному, як і будь-яка річ еліт-класу вони відрізняється досить високою вартістю. Вартість телефону дорівнює вартості дуже непоганої машини. Але, у разі, якщо у Вас вже є непогана машина, то чому б не купити непоганий телефон? Але що значить «непоганий» телефон? Наприклад, iPhone 3GS Supreme, дизайнера Стюарта Хагс (Stuart Hughes), був представлений як «найдорожчий телефон у світі». На покриття апарату знадобилося 271 грам 22 каратного золота. Комунікатор інкрустований 136 діамантами найвищого класу кольору F, загальною вагою 68 карат. Ще на 7,1 карата «потягнули» діаманти на навігаційній кнопці і логотипі.

Ось це, дійсно, чудовий шикарний і ексклюзивний подарунок! Такі рішення призначені для тих, хто готовий платити за трубку зі стандартним набором функцій і незвичайним дизайном десятки тисяч доларів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть