Різне

Сенсорні системи як найефективніший метод залучення клієнтів в XXI столітті!

Як залучити покупців у свій магазин, кінотеатр або торговий центр? У першу чергу необхідно подумати про їхні потреби і бажання. Один з головних мотивів споживачів XXI століття – час. Кожна людина хоче заощадити кілька годин на день, щоб витратити їх на перегляд фільму, своє хобі або побачення. Якщо ви як власник і директор даєте можливість без черг, максимально просто і швидко користуватися послугами вашого закладу, значить, клієнти серед тисяч конкурентів виберуть саме вас.

02-04-15-foto-600x325-1

Сенсорні системи

У барі, кафе, навчальному закладі, магазині або супермаркеті стоять сенсорні панелі. За їх допомогою клієнт може поповнити рахунок мобільного телефону, заплатити за комунальні послуги і так далі. Для кожного закладу існує спеціалізоване обладнання. Як приклад – сенсорні кіоски: їх встановлюють на виставках, у банках, аеропортах і наукових центрах. Вони являють собою універсальні вмістилища інформації про вашу компанію. Клієнт заходить в меню і знайомиться з історією підприємства, виробничими технологіями, досягненнями.

Кіоски красиво і яскраво демонструють ваш бренд, спонукаючи покупця до дії. Клієнту не потрібно довго чекати свою чергу, щоб отримати роз’яснення від менеджера. Всього декілька дотиків, і все що йому необхідно знати з’явиться на екрані.

Сенсорні кіоски часто встановлюються в державних і фінансових установах, щоб уникнути черг. Клієнт підходить до терміналу, вибирає потрібну послугу, і система направляє його до вільного співробітника. Автоматизація робочого процесу дозволяє уникнути невдоволення клієнтів і зробити роботу персоналу максимально ефективною.

«Сенсорні системи України»

У нас в Україні є своя компанія, яка займається створенням високоточного сенсорного устаткування. Ціна техніки набагато нижча, ніж у зарубіжних брендів. Підприємство співпрацює з всесвітньо відомим виробником моніторів і панелей Elo Touch Solution. Тому якість продукції знаходиться на стабільно високому рівні.

Виробнича лінія базується в Харкові, але пересилання можлива по всій Україні. Компанія займається створенням вузькоспеціалізованого програмного забезпечення, яке буде враховувати потреби саме вашого підприємства. Ви самі визначаєте, які функції програмісти «Сенсорних систем України» інтегрують в ваш термінал.

Якщо ви бажаєте підвищити ефективність продажів або збільшити відвідуваність – на сайті elotouch.ua є широкий асортимент якісних терміналів, розрахованих на використання в таких закладах, як:

  • кінотеатри,
  • музеї,
  • університети,
  • школи,
  • аеропорти і т. д.

У сучасному конкурентному середовищі потрібно діяти на випередження. Той, хто першим вводить в експлуатацію ефективні технологічні інновації, перемагає в боротьбі за ринкову нішу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button