Різні цікавинки

Е-цигарка

Для допомоги у зниженні залежності від тютюнокуріння було винайдено немало засобів. Це, наприклад, “антинікотинова” жуйка, “антинікотиновий” пластир, всілякі льодяники тощо. Дехто використовує кальян, оскільки тютюновий дим в ньому фільтрується через воду і стає менш шкідливим. Але, як відомо, залежність від цигарок більш психологічна, ніж хімічна. Паління цигарок перетворюєтся в певний ритуал: в послідовність рухів по діставанню сигарети з пачки, підкурювання, затягування… Антитютюнова жуйка та спеціальний пластир схожі на паління лише тим, що вводять в організм певну дозу нікотину. При цьому на саме паління вони не схожі зовсім.

1-03-02-2015-600-339

Над цими питаннями задумався гонконгський фармацевт Хон Лік. Він вивчав патенти, випробовував свої ідеї, і завдяки ньому в 2004 році в продаж поступили електронні цигарки, зі всім різноманіттям яких можна ознайомитися на сайті http://corsair.su/ і замовити цей товар.

Отже, що ж таке електронна цигарка? Це високотехнологічний електронний інгалятор, який містить акумуляторну батарею, пристрій для випаровування спеціальної рідини і сам запас рідини у невеличкій ємності. Часто всім цим керує мікропроцесор. За розмірами та виглядом електронна цигарка може нагадувати звичайну “паперову”, або ж мати довільний дизайнерський вигляд. Найбільш досконалі з цих пристроїв дуже вдало імітують тютюновий дим за виглядом та смаком, а також дозволяють дозувати кількість рідини. яка випаровується. Це, в свою чергу, допомагає курцю поступово зменшувати надходження нікотину, який може міститись у рідині для електронної цигарки.

Незважаючи на те, що такому пристрою, як електронна цигарка, виповнилося всього 10 років, вона бурхливо вдосконалюється, і впевнитися в цьому можна на сайті  http://corsair.su/catalog/newest/ та інших. Е-сигарета використовується все більшою кількістю споживачів. Досить сказати, що ринок електронних цигарок, за певними даними, перевищив 3 мільярди доларів.

Вдосконалення конструкції іде по шляху покращення дизайну, зручності використання та досконалості імітації паління. Рідина для електронник цигарок, або мікс, може містити нікотин у різних дозах, для імітації “міцних” або “легких” цигарок. Зменшуючи дозування, курець може допомогти собі поступово позбавитися від нікотинової залежності. Існують електронні цигарки для лікування астми та інших хронічних захворювань легенів, здебільшого у курців зі стажем.  Вони діють як портативні інгалятори, які подають ліки просто в легені.

Стандартний склад рідини для е-сигарет містить: гліцерин, пропіленгліколь, рідкий нікотин і харчові водорозчинні добавки. Може додаватися дистильована вода.

У рідини для електронних сигарет, призначених для лікування легенів (шляхом інгаляцій), нікотин, як правило, не додається. Для звичайного споживача, який не бажає вживати нікотин, також є широкий спектр безнікотинових сумішей, які часто ароматизовані різними смаками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button