Земля

Серія землетрусів сталася в Середземному морі

Найсильніший землетрус відчувався в районі Мелільї, а також в Малазі і Гранаді. Сотні людей залишили свої будинки, відчувши підземні поштовхи. П’ятнадцять людей отримали легкі поранення і травми в результаті землетрусу, який стався недалеко від берегів Іспанії рано вранці в понеділок.

d1829dd5b99cdc8d00d6be2ca56b310a

Епіцентр землетрусу магнітудою 6,3 бала знаходився в морі Альборан, найзахіднішому морі у складі Середземного моря, на глибині десяти кілометрів. Потім послідували ще два поштовхи – в 2,9 і 4,6 балів.

Найсильніше землетрус відчувався в районі Мелільі (іспанський анклав на півночі Африки, кордон з Марокко), а також у Малазі і Гранаді, повідомляє El Mundo. Крім того, поштовхи відчули жителі Кадіса, Хаен, Кордови, Севільї, Альмерії і Уельви. Також досить сильні поштовхи відчувалися в Марокко – в основному у Надорі, але також в Рабаті.

Сотні людей залишили свої будинки, відчувши поштовхи. П’ятнадцять жителів Мелільі отримали незначні травми і поранення, всі вони звернулися за медичною допомогою. Госпіталізація нікому не знадобилася. На ряді будинків у центрі Мелільі були пошкоджені фасади. Палац Асамблеї Мелільї, а також ще ряд будівель, де знаходяться держустанови, були закриті. Не працюють школи. На кілька хвилин в ряді будинків були перебої з електрикою.

Деякі жителі досі не вирішуються повернутися в свої будинки.

Рятувальні служби рекомендували жителям поки утриматися від поїздок на автомобілях, щоб не заважати їх роботі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button