Наука

Що буде, якщо Земля вріжеться в чорну діру: онлайн-калькулятор

Фізик створив кумедний калькулятор, який розраховує наслідки зіткнення планет з чорною дірою.

Фізик Альвардо Дієс розробив незвичайний онлайн-калькулятор. Він обчислює те, як сильно Земля постраждає від зіткнення зі справжньою з чорною дірою. З його допомогою можна розрахувати, яка кількість енергії виділиться в результаті зіткнення і як сильно розшириться сама чорна діра. Звичайно, мова йде не тільки про землю – можна внести параметри будь-якого космічного тіла.

Так що ж станеться, якщо нам “пощастить” зустрітися з кошмарною западиною, що пожирає цілі зірки? Ґрунтуючись на розрахунках системи, чорна діра, що поглинає Землю, вивільнить енергію, що приблизно в 55 квінтильйонів разів перевищує річне споживання цієї самої енергії на всій планеті. Але навіть ця колосальна за своїми масштабами подія навряд чи означатиме щось для самої діри — її горизонт подій збільшиться лише на одну соту трильйонної частки відсотка!

Головний недолік цього калькулятора, мабуть, полягає в тому, що зображення чорної діри, що поглинає нашу планету, ніяк не змінюється – навіть якщо забити в рядок абсолютно абсурдні цифри.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button