Наука

Медики назвали головні переваги броколі для здоров’я

Багато людей знають про те, що броколі є один з найбільш корисних овочів, і багато досліджень вчених підтверджують це. Медики назвали головні переваги даного продукту для здоров’я людини, серед них виявилося навіть протидія шизофренії.

Броколі містить у собі велику кількість різноманітних корисних речовин, здатних позитивно впливати практично на всі органи. Недавнє дослідження показало, що даний овоч допомагає хворим шизофренією людям боротися з цією недугою. Це відбувається з-за речовини сульфорафане, яка призводить до нормалізації хімічного балансу мозку людини.

Для людей, що мають проблеми з серцево-судинною системою, броколі є незамінним продуктом у раціоні, відзначають медики. Цей овоч здатний знижувати артеріальний тиск і скорочувати рівень тригліцеридів в організмі. Все це призведе до нормалізації роботи серця. Цей продукт можна вживати під час хвороб та інших запальних процесів. Антиоксидант глюкорафанин, що міститься в ньому, значно зміцнює імунну систему.

Броколі стане в пригоді і тим, у кого є захворювання шлунково-кишкового тракту: запори, виразка, гастрит і рак кишківника. Даний овоч корисний навіть діабетикам. Він здатний зменшувати рівень інсуліну в крові і знижувати окислювальний стрес. Всі ці корисні властивості говорять про те, що даний продукт повинен входити в постійний раціон будь-якої людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button