Наука

Кріо-заморожування замінить традиційні похорони в найближчі 10 років

Денніс Ковальські, директор Інституту кріоніки, заявив, що кріоніка замінить традиційні поховання та кремацію в найближчі кілька десятиліть.

Кріоніка передбачає заморожування тіла в рідкому азоті при збереженні мозку і тканин живими, щоб людина могла «ожити» в майбутньому, коли медицина досягне більшого прогресу.

Перший пацієнт кріо-камери, доктор Джеймс Бедфорд, загинув у 1967 році, але Ковальські стверджує, що технологія користується популярністю: «Зовсім скоро ми подивимося на кріоніку новим поглядом».

Dennis Ковальскі стверджує, що за останні 20 років сталися такі великі стрибки у медичній техніці, що кріоніка більше не шокує людей.

Фахівець каже, що його інститут у Клінтон-Тауншип, штат Мічиган, прийняв 1776 запитів від людей, охочих піддатися заморожування після смерті, в тому числі від 96 британців.

Вартість заморожування однієї людини становить 28 000 доларів.

Згідно з даними, похорони в США обходяться в суму більше 7000 доларів, Денніс Ковальські каже, що кріоніка стане дешевше традиційних поховань у найближчі кілька десятиліть.

Ковальські підкреслив, що чим більше людей підпишуться на кріогенне заморожування, тим дешевше буде її вартість, і підвів до висновку: «Забудьте про похоронні салони, у нас з’являться кріо-салони».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button