Різні цікавинки

Що таке лазерна епіляція

epiliacia_250Для того, щоб визначитися з тим, яка лазерна епіляція краще, потрібно для початку розібратися в тому, що взагалі являє собою ця процедура.

Видалення волосся за допомогою лазерної епіляції відбувається за рахунок нагріву волосяного фолікула. Лазерний промінь здатний проникнути глибоко під шкіру – на 2-4 мм і знищити не тільки фолікул, а й волосяний сосочок, який його підживлює. Саме тому лазерна епіляція Львів, чи в іншому місті в Україні, є однією з найбільш ефективних процедур з видалення волосся. У порівнянні з тією ж фотоепіляцією, вона безпечніша – лазерний промінь діє направлено, не зачіпаючи шкірний покрив. Лазер налаштовується на меланін – пігмент, який забарвлює наше волосся в темний колір. У певній кількості цей пігмент є і в нашій шкірі, тим не менш, основний відсоток світла поглинає волосся – шкіра вбирає лише залишкове тепло. Після сеансу лазерної епіляції, для того, щоб зняти легке почервоніння, наносять охолоджуючий гель. Для особливо чутливої ??шкіри застосовуються різні креми, здатні тимчасово заморозити чутливість тканин і запобігти больовим відчуттям.

Види лазерної епіляції

Ми розібралися в тому, як лазерний промінь діє на волосся, а тепер давайте розглянемо кожен вид лазерної епіляції окремо.

Рубіновий лазер

Лазерна епіляція за допомогою рубінового лазера є найстарішим видом лазерної епіляції. Його використовували для видалення волосся до 1998 року, поки на зміну йому не прийшов олександритовий лазер. Тим не менш, цей тип лазера і сьогодні застосовується в клініках і салонах. Довжина хвилі імпульсу в рубіновому лазері складає 694 нм. Один такий імпульс діє на шкіру 3 мілісекунди з потужністю 40-60 Дж / кв. см. Частота імпульсів становить 1 Гц. За допомогою рубінового лазера можна видаляти тільки темне волосся і тільки на світлій шкірі – його потужність і довжина хвилі не дозволяє видалити світле волосся, а на темній шкірі може з’явитися пігментація або опік. Саме тому варто з обережністю підходити до застосування рубінового лазера.

Олександритовий лазер

Олександритовий лазер генерує велику довжину хвилі випромінювання, більшу ніж рубіновий – 725 нм. Крім того, частота повторення його імпульсів становить 5 Гц, тобто він швидше рубінового лазера в п’ять разів. Тривалість одного імпульсу – 2,5 мс, 10 і 20 мс. За допомогою олександритового лазера можна видаляти більш світле волосся, тим не менш, стовідсотковий результат не гарантований. Можливість появи опіків на темній шкірі знижується, проте, щоб уникнути неприємних наслідків перед процедурою лазерної епіляції олександритовим лазером забороняється засмагати. Ефективність видалення волосся за допомогою олександритового лазера набагато вища, ніж ефективність дії рубінового лазера.

Неодимовий лазер

Тривалість імпульсу в неодимовому лазері складає 100 мілісекунд, довжина його хвилі більше, ніж у рубіновому і олександритовому лазері – 1064 нм. Неодимовий лазер, на відміну від своїх попередників, дозволяє видаляти і світле волосся. Особливістю видалення волосся на неодимовому лазері є видалення волосся до самої процедури за допомогою гарячого воску. Далі в шкіру втирають вугільну мікросуспензію, яка в свою чергу забарвлює фолікули в темний колір. Саме завдяки цій особливості цей вид лазерної епіляції дозволяє позбутися волосся будь-якого кольору. Неодимовий лазер буквально підриває волосяну цибулину завдяки її швидкому нагріванню.

Діодний лазер

Довжина хвилі в діодному лазері складає 800 нм, тривалість імпульсу – від 5 мс до 30 мс з частотою 1 Гц. На ньому так само, як і на рубіновому лазері, неможливо видалити світле волосся, тим не менш, діодний лазер, на відміну від рубінового, дозволяє повністю знищити волосяний фолікул.

Елос епіляція

Елос епіляція є сучасною розробкою, яка поєднує в собі два види впливу на волосся – за допомогою світла і за допомогою струму. Тобто це свого роду симбіоз лазерної епіляції і електроепіляції. Його принцип дії полягає в тому, щоб за допомогою лазерного променя нагріти волосся, після чого під шкіру за допомогою спеціальної голки пускається електричний імпульс. Таким чином, елос епіляція дозволяє знищувати волосяний фолікул на великій глибині – 5-6 мм. Звичайна лазерна епіляція видаляє волосся максимум на глибині 4 мм.

Лазерна кул епіляція

Кул епіляція багатьом відома як «холодна епіляція». За допомогою неї волосся точно також випалюються лазером, проте, швидкість дії лазера при кул епіляції набагато швидша, ніж при будь-якому іншому виді лазерної епіляції. Саме за рахунок цього пацієнт, як правило, не відчуває болю. Крім того, кул епіляція діє тільки на волосся, а тому її можна робити навіть на засмаглій шкірі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button