Різні цікавинки

Які спідниці підійдуть саме вам? Поради при виборі

DSC_4404_resizedІснує безліч типів спідниць: від фасону — олівець, знайомій багатьом, до кюлоти (спідниця- штани), носити який пробували небагато. Даний предмет гардероба робить дівчину милою і жіночною. Уміння правильно вибирати можуть зробити з вас скромницю, ділову жінку або фатальну спокусницю. Придбати  жіночі спідниці ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

Існують наступні типи фігури: пісочний годинник, груша, яблуко, прямокутник і перевернутий трикутник.

У представниць типу фігури пісочний годинник пропорційне тіло: талія тонка, а ширина плечей дорівнює ширині стегон. Цим щасливим дівчатам підійдуть спідниці, які акцентують увагу на талії і струнких ногах:

— моделі із завищеною талією з поясом;
— спідниці-олівець, плавно звужується і довжиною трохи вище коліна;
— моделі-трапеції підходять для дам будь-якого віку;
— варіант з кроєм — напівсонцем додасть жіночності та чарівності.

Якщо ви виберете спідницю балерини, то доповнити образ можуть женские кожаные перчатки, интернет  магазин надає дуже різноманітні асортименти.

У дівчат з фігурою «груша» вузькі плечі і широкі стегна. Спідниці треба вибирати такі, щоб вони прекрасно сиділи на талії і плавно спускалися вниз, облягаючи стегна. Віддати перевагу варто моделям з фасоном олівець до коліна, з басками, з воланами. Колір низу повинен бути на декілька тонів темніше низу, таким чином звужуються до низу. Намагайтеся вибирати спідниці без кишень і декору на верхній частині.

У жінок, які відносяться до типу «яблуко», талія і груди однакового обхвату, тіло поступово звужується до стегон. Таким дамам треба відкривати свої стрункі ноги. Вибирати варто прямі спідниці, олівець, моделі в складку або трапецієподібної форми.

Тип жіночої фігури «прямокутник» рівні по ширині плечі і стегна несильно виражена талія. Спідниця-трапеція створить ілюзію тонкої талії і розширить стегна, такий же ефект дасть крій «напівсонце», «сонце». Вибирати фасони треба з заниженою талією, а широкі пояси і ремені додадуть їй тонкість. Вибір не повинен падати на варіанти, повністю облягаючі ваші ноги, довжина повністю залежить від стрункості ваших ніг.

Дівчата, які мають широкі плечі, немаленьку груди і вузькі стегна, відносяться до типу «перевернутий трикутник» (ще таку фігуру називають «морквиною»). Вибирати варто пишні, розкльошені, плісировані варіанти. Прекрасно підійде спідниці форми тюльпан, сонце, дзвін.

Кнопка «Наверх»
Закрыть