Різні цікавинки

Підбір оправи для окулярів – поради стиліста

При виборі оправи грають роль численні фактори – форма обличчя і зачіски, колір очей, волосся, шкіри. На жаль, немає єдиної формули, яка б чудовим чином допомогла вибрати оправу, яка ідеально підходить за всіма параметрами. Для найкращого результату при виборі http://oprava.in.ua/ слід врахувати основні моменти, і в цьому нам допоможуть поради професійних стилістів.

foto_cikavosti_23.10.2014-06_resized

1. Підбір оправи за формою обличчя

Головне правило при підборі оправи – форма оправи не повинна повторювати форму вашого обличчя. Приміром, квадратна оправа буде додатково обтяжувати обличчя квадратної форми.
Також необхідно стежити, щоб розміри оправи відповідали розміру вашого обличчя. Велика оправа попросту поглине дрібні риси обличчя, а на великому обличчі мініатюрна оправа буде виглядати комічно.

Отже, яка форма оправи підійде людям, у яких:

• Квадратне обличчя.
Щоб не акцентувати увагу на масивній нижній частині обличчя, вибирайте оправу більш широку, ніж саме обличчя, з плавними формами. Для квадратного обличчя підійде оправа витягнутої овальної форми або та, яка нагадує котяче око. Підійдуть також окуляри з наівободковою лесочною оправою. В них ободок розташований лише по верхній частині лінзи, а нижня частина лінзи охоплена і притягнута до обідка волосінню.

• Кругле обличчя.
Необхідно візуально подовжити кругле обличчя за допомогою оправи. Для круглого обличчя підійде витягнута вузька оправа з гострими зовнішніми кутами або акуратна оправа прямокутної форми. Широкі дужки також здатні візуально подовжити кругле обличчя.

• Обличчя у формі сердечка.
Легкі округлі оправи допомагають візуально звузити широкий лоб. Непогано буде виглядати оправа у формі метелика, яка трохи ширша в основі. Повітряні оправи з тонкими обідками або зовсім без обідка відмінно пом’якшать надто різкі форми обличчя.

• Подовжене обличчя.
Якщо довжина обличчя значно перевищує його ширину, то оправа повинна бути великою, плавних обрисів з піднятими зовнішніми кутами. Декоративні елементи на дужках візуально розширять обличчя. Квадратні оправи в цьому випадку протипоказані – вони обтяжують і без того масивне підборіддя.

• Овальне обличчя.
Вам пощастило! Люди з такими пропорційними рисами обличчя можуть сміливо вибирати оправу практично будь-якої форми та дизайну. Не варто перестаратися і віддавати перевагу надто вузькій або абсолютно круглій оправі – вона навряд чи ідеально підійде до овального обличчя.

foto_cikavosti_23.10.2014-06-01_resized

2. Підбір оправи за кольором очей

Колір оправи відіграє важливу роль – він дозволяє додатково підкреслити природну красу ваших очей. Зрозуміло, завжди можна зробити вибір на користь класичної чорної, черепахової або металевої оправи. Але давайте спочатку послухаємо, що радять стилісти.

• Блакитні або сині очі. Коричнева оправа найбільш вдало контрастує з синіми і блакитними очима. Для посилення ефекту можна вибрати оправу з темно-синіми або сталевими елементами на обідках.

• Зелені очі. Для додання додаткового відтінку зеленим очам, спробуйте оправу в сливових тонах. Вдалими також будуть оправи з смарагдово-зеленими елементами обробки.

• Карі очі. Підкреслить красу карих очей оправа кольору лаванди (синя з фіолетовим відтінком). Черепахова оправа або оправа кольору кави допоможуть додати карим очам глибину і насиченість.

• Очі з горіховим відтінком. Золотисті іскорки них якнайкраще відтіняються оправою зеленуватого кольору. Крім того, горіховому відтінку очей додасть глибину коричнева оправа.

3. Підбір оправи по відтінку шкіри

Спочатку визначте, чи відноситься колір вашої шкіри до так званого «зимового» типу (з блідо-рожевим і навіть злегка блакитним відтінком) або до «літньому» типу (з золотистим, коричнюватим або персиковим відтінком).

• Для «літнього» типу підійдуть оправи теплих тонів: червоні, черепахово-коричневі, мідні, вершкові, коралові, персикові, медові, золотисті, оранжеві, бежеві і навіть кольору хакі.

• Для «зимового» типу рекомендовані оправи холодних тонів: білі, пурпурні, сталеві, блідо-рожеві, сині, сірі, сливові, нефритові, сріблясті, антрацитові і аметистові.

•Для в’янучої шкіри. Шкіра літніх людей зазвичай поблякла, позбавлена яскравих фарб, тому при виборі оправи необхідно уникати сріблясто-сірих тонів, додатково знебарвлюючих зовнішність. Сміливо вибирайте оправу пурпурних або навіть червоних відтінків, щоб оживити колір обличчя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button