Різне

Що таке штучний камінь?

kamen-0021_250Часто при відвідуванні меблевих магазинів, можна побачити кухні, стільниці яких виготовлені зі штучного каменю. На вигляд така стільниця виглядає досить масивно і красиво. А що таке штучний камінь? Чим він хороший чи поганий?

Штучний камінь в інтер’єрі квартири виглядає цілком переконливо і солідно. Друга його назва – акриловий камінь, він виготовляється з акрилових смол з наповнювачами. Процес виробництва простий – доводять до рідкого вигляду та надають потрібну конфігурацію, так залишають до застигання.

Тому як, спочатку рідкий камінь це не застигла акрилова смола, то з нього можна вилити практично будь-яку конфігурацію стільниці.

Штучний камінь в квартирі , а особливо на кухні знайшли широке застосування. Так, наприклад, дуже популярні кухні, де стільниця і мийка вилиті неподільно і складають одне ціле. Більш того, багато фірм зараз беруться виготовляти стільниці на замовлення, за бажанням клієнта. Такі вироби ви знайдете на http://starstone.by/. Завдяки різним фарбникам рідкий камінь може набувати будь-які забарвлення.

По суті акриловий камінь володіє багатьма корисними властивостями:

-Він цілком міцний, на ньому можна різати продукти не боячись його пошкодити.
-Він легко миється звичайними миючими засобами.
-Його складно пошкодити, але якщо все ж пощастити подряпати стільницю, то вона легко полірується наждачним папером і дрібними абразивними засобами.
-Екологічно чистий. Штучний камінь не виділяє з себе будь-яких хімічних компонентів. У цьому плані він повністю інертний.
-Не містить мікропор, і завдяки цьому не вбирає в себе будь-які речовини. Це означає, що на ньому можна різати кольорові фрукти і овочі, без побоювання, що сік глибоко вбереться в стільницю.
-Штучний камінь набагато легший природного, але при цьому не поступається йому в твердості.
-Штучний камінь ідеальний матеріал для виготовлення кухонь. Хоч він і є основним винуватцем подорожчання кухонних гарнітурів, але все ж кухні завдяки йому виходять набагато довговічніші і красивіші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button