Різні цікавинки

Як можна використовувати 3d вакуумний сублімаційний прес?

Сфера застосування

Унікальністю цього обладнання є його абсолютна універсальність і можливість нанесення зображення на нерівну поверхню. Це досягається завдяки використанню в ньому комбінації вакуумного тиску і високої температури. На даному обладнанні можна здійснювати термоперенесення зображень, отриманих методом сублімації, водного друку на спеціальних носіях, плоттерного різання кольорових термоплітки, на кружки, тарілки, футболки, чарки, декоративні камені, кристали, декоративну кераміку, чохли для стільникових телефонів, планшетів і багато іншого.

foto_cikavosti_29.10.2014-02 (Копіювати)

Нанесення зображення на кружки

«Сублімаційне» термоперенесення на кружки – здійснюється шляхом фіксування термоскотчем на кухльові зображення, надрукованого на спеціальному папері за допомогою принтера з сублімаційними чорнилом. Потім на кружку надівається спеціальний силіконовий пояс який входить в комплект поставки, що ви закупили на http://www.rdmkit.ru/ – групі компаній “Прибуткові матеріали”. Після цього кружка поміщається в «велику» камеру термопресса, де можуть поміститися 12 кухлів. Для сублімаційного переносу 12-ти кухлів буде достатньо 14 хвилин, при цьому температура перенесення складе 210 градусів за Цельсієм. Для того щоб виключити витік тепла і як наслідок падіння температури необхідно прибрати хромовані грати розташовані на дні термопресса, щоб кружки з силіконовим поясом спиралися безпосередньо на дно термопресса.

Для одного кухля час перенесення складе близько 8 хвилин при тій же температурі. Для більш рівномірного прогріву кухлів повинні поміщатися в термопресі до верху дном. Нанесення зображення може проводиться як на стандартні, так і на нестандартні кухлі (Пивні і конусні кухлі, кавові і чайні чашки)

Перенесення зображення на кружки “холодна деколь” зображення друкується на звичайному струменевому принтері, на спеціальному папері призначеної для холодного деколя. Далі зображення покривається декоративним лаком з балона, сушиться звичайним феном, після чого зображення вирізається по контуру ножицями і поміщається в воду на 1 хвилину. Частина зображення, що відшарувалася, переводиться на кружку і на закінчення поміщаємо виріб у «велику» камеру 3d термопресса на 10-15 хвилин при температурі 80 градусів за Цельсієм.

Нанесення зображення на футболки

Перенесення зображення на футболки методом сублімації

Зображення друкується на принтері сублімаційними чорнилом, на спеціальному сублімаційному папері після чого відбиток закріплюється на футболці в певному місці за допомогою термо скотча, під місце перенесення підкладається плоска жорстка основа, після чого весь вміст поміщається в малу камеру 3d термопреса на 3-5 хвилин при температурі 190 градусів Цельсія.

Перенесення зображення на футболки (аплікація кольоровою термоплівкою)

Спеціальна термоплівка вирізається на ріжучому плоттері, після чого накривається термостійкою монтажною плівкою, потім переноситься на футболку і поміщається в малу камеру 3d термопресса на 3-4 хвилини при температурі 190 градусів Цельсія. Під місце перенесення підкладається плоска жорстка основа.

Перенесення зображення на футболки (сольвентний друк з контурною різкою)

Спеціальна термоплівка запечатується на сольвентному принтері, після чого проводиться контурна різка зображення, далі здійснюється фіксація зображення на футболку. Виріб поміщаємо в термопрес на 3-4 хвилини при температурі 190 градусів Цельсія. Під місце перенесення підкладається плоска жорстка основа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button