Людина

Багаті і бідні страждають від різних видів раку

У результаті проведеного дослідження вчені дійшли висновку, що матеріальний добробут людини визначає тип раку, від якого вона може постраждати.

Американські дослідники виявили, що деякі види раку широко поширені в різних класах. За їх словами, більш заможні люди частіше страждають від меланоми, раку щитовидної залози і яєчок. Водночас у бідних людей частіше виявляють рак гортані, шийки матки, статевого члена і печінки.

rak_600

Лікар-онколог Френсіс Боско зі штату Нью-Йорк сказав: “На перший погляд наслідки, здається, випливають одне з одного. Коли справа доходить до раку, бідні частіше вмирають від цієї хвороби, в той час як багаті, більш імовірно, помруть з раком , але не від нього “.

Читайте також: Рак — стародавнє прокляття людства

У дослідженні, опублікованому в онлайн-журналі “Рак”, були вивчені найбагатші і найбідніші райони США. Як стверджують дослідники, вони вивчили дані про більш ніж двох п’ятих населення США.

Дослідники з’ясували, що в період між 2005 і 2009 роками було діагностовано близько трьох мільйонів пухлин. Деякі види раку – саркоми Капоші і раку гортані, шийки матки, статевого члена і печінки частіше зустрічалися у жителів найбідніших районів країни, тоді як інші види раку – меланоми, щитовидної залози і яєчок – у найбагатших районах.

Доктор Боско додав: “Ми сподіваємося, що наша стаття проілюструє цінність і необхідність проведення регулярних оглядів бідних громадян в майбутньому”.

Попереднє дослідження від UCSF виявило, що заможні жінки частіше страждають від раку шкіри. У Сполучених Штатах більше 90% смертей від злоякісної меланоми відбуваються серед білого населення.

Дослідники виявили, що молоді жінки піддаються найбільшому ризику захворіти злоякісною меланомою, якщо вони живуть в районах, які є одночасно більш забезпеченими і сонячними. Інше дослідження, проведене в лікарні Крісті в Манчестері, показало, що люди, які належать до середнього класу, значно більш схильні до розвитку раку молочної залози і шкіри, ніж менш забезпечені.

Читайте також: Знайдено гриби, що захищають організм від раку

Дослідники припустили, що жінки-кар’єристки, відкладаючи народження дитини, піддають себе більшій небезпеці, так як не обтяжені турботою про потомство можуть проводити на сонці більше часу, пише Mail Online.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button