Здоров'я

Шість продуктів, що поліпшують зір

Для підтримки нормального зору необхідно особливу увагу приділяти своєму раціону. Зокрема, включити в щоденне меню продукти, позитивно впливають на здоров’я очей.

Як наголошується в статті видання Al Arabiya, зберегти зір і уникнути розвитку серйозних захворювань очей дозволять кілька пунктів. Це здорове харчування, відмова від куріння, регулярне проходження медоглядів. Також для цього можна додати в своє меню шість продуктів.

  1. Риба. Дослідження показують, що споживання достатньої кількості риби дозволяє уникнути дегенерації жовтої плями і глаукоми. Також жирні кислоти омега – 3 можна отримувати зі спеціальних добавок.
  2. Яйце. Яєчний жовток містить цинк, зеаксантин, лютеїн, вітамін А. Всі вони позитивно впливають на зір. Наприклад, вітамін А захищає рогівку, цинк сприяє поліпшенню нічного зору.
  3. Морква. Цей продукт містить вітамін А і бета-каротин. Дані речовини покращують зір.
  4. Мигдаль. Вітамін Е, який міститься в мигдалі, знижує ймовірність виникнення катаракти і покращує зір.
  5. Кале. Завдяки великій кількості антиоксидантів така капуста допомагає зменшити ризик катаракти і дегенерації жовтої плями.
  6. Апельсин. У ньому міститься важливий для здоров’я кровоносних судин вітамін С.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button