Здоров'я

Найкорисніший напій для боротьби зі старінням

Вчені заявили, що регулярне вживання цього напою активізує кровопостачання мозку і запобігає розвитку старечого недоумства.


Американські дослідники з Університету Уейк-Форест констатували, що для захисту від розвитку вікових нейродегенеративних процесів потрібно вживати буряковий сік. Буряк відрізняється високим вмістом солей азотної кислоти (нітрати), що перетворюються в процесі засвоєння організмом в нітрити – речовини, що покращують провідність судин і, відповідно, кровообігу.

«Значну роль у розвитку старечого недоумства грає погане кровопостачання певних ділянок головного мозку. Нітрити сприяють розкупорюванні судин, в результаті чого мозок отримує більше крові і кисню», – пояснили вчені дію бурякових компонентів.

Попередні дослідження також свідчили про здатність буряків надавати оздоровчий вплив на судини. Фахівці, що їх проводили, заявляли, що вживання цього овоча цілком можна характеризувати як спосіб лікування підвищеного артеріального тиску і кардіоваскулярних станів.

Вчені радять вживати по склянці бурякового соку (це приблизно 5 буряків) в день. Така звичка на 40% знижує ризик розвитку інфаркту та інсульту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments