Гумор

Шість світів і гігантські океани виникли б на Землі, якби вона мала форму куба

Вчені оприлюднили розрахунки, в яких умовах жило б людство у разі, якщо б Земля мала форму куба. Гігантські океани і порушення гравітації – не єдині зміни в такому випадку, вважають дослідники.

Якби Земля мала форму куба, життя на ній текло б кардинально інакше, кажуть дослідники. Кожна грань кубічної планети перетворилася б у такому випадку в окремий оазис існування з окремою еволюцією. Гравітація була б спрямована точно по центру, що вплинуло б на відчуття людини. Так, просуваючись ближче до однієї з граней куба, створювалося б відчуття підйому на круту гору.

Водні маси кубічної Землі стікалися би до центру, в наслідок чого на планеті виникло б шість гігантських океанів з 250-кілометровою глибиною і подібним діаметром. Атмосфера була б більш щільною в центрах куба, до країв вона ставала б все більш розрядженою, а вершини граней і зовсім опинилися у відкритому космосі, перешкоджаючи появі життя в цих регіонах.

Вчені називають справжнім дивом такий поворот подій, так як в такому випадку на Землі б існувало фактично шість ізольованих один від одного світів. Однак такий поворот долі неможливий, кажуть вчені, тому ці світи є лише плодом фантастичної теорії. Хоча, хто знає, що може стати з Землею через кілька мільярдів років.

Кнопка «Наверх»