Гумор

Пентагон випустив комікс про війну з Росією

Інститут кібернетики армії США, розташований у військовій академії у Вест-Пойнті, випустив серію навчальних коміксів для солдатів і офіцерів, які у доступній формі розповідають про сучасні загрози, з якими може зіткнутися американська армія.

 

Інститут кібернетики випустив чотири коміксу, які оповідають про те, як сучасні кібертехнології здатні змінити традиційне уявлення про військові конфлікти. Вони будуть безкоштовно розповсюджуватися серед рядового і офіцерського складу армії США в навчальних цілях. У серію увійшли книги Silent Ruin («Безмовне знищення»), Engineering a traitor («Створюючи зрадника»), Dark Hammer («Темний молот»), і 11.25.2027 («25 листопада 2027 року»).

Один з авторів проекту підполковник Наталі Ванетта пояснила, що створення коміксів викликано бажанням підготувати військовослужбовців до того, що в найближчі десять років війна буде зовсім не такою, як раніше. Автор сценарію коміксів Брайан Джонсон розповів, що в інституті вирішили відмовитися від банальної форми доповідей, які зазвичай випускалися для Міністерства оборони США і замінили їх на комікси, зрозумілі і курсанту, і генералові.

Найцікавіший з них називається «Безмовне знищення» і розповідає про збройний конфлікт, який почався після об’єднання Румунії та Молдови. Російська армія проводить навчання в Придністров’ї, а потім вторгається на територію нової республіки. Американці готуються до оборони, але в штабі кіберкомандування російських збройних сил лунає наказ «запустити його зараз», після чого безпілотники виводять з ладу електроніку на танках НАТО.

Потім безпілотні російські танки легко знищують противника, а спецназівці захоплюють американське консульство. Як кажуть, ” The End. У коміксі «Створюючи зрадника» розповідається про невдалу спробу завербувати американського військовослужбовця, після чого хакери зламують його особисту справу і вносять туди відомості, що порочать честь офіцера. У результаті його з ганьбою звільняють і він стає маріонеткою в руках ворожих спецслужб, мимоволі допомагаючи їм організувати ракетний удар по Хьюстону.

У книзі «Темний молот» американські війська забезпечують захист населення Південної Кореї від військового конфлікту з КНДР. Зламавши систему військової зв’язку Північної Кореї, американці запускають вірус, який порушує обмін даними і змушує бойових роботів КНДР атакувати власні війська. Нарешті, в коміксі «25 листопада 2027 року» хакери зламують комп’ютери армії США і влаштовують теракт з використанням ядерної зброї.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button