Здоров'я

Шість типових ознак, які вказують на проблеми з серцем

Хвороби серця зазвичай асоціюються з болем у грудях, але існують і інші ознаки, які вказують на проблеми серцево-судинної сфери. Вони можуть бути нетиповими, – наприклад, біль у ногах, нічні походи в туалет, кашель.


Біль в ногах. Не ігноруйте біль у литках при ходьбі, яка вщухає, якщо зупинитися, – вона може бути нетиповою ознакою погіршення роботи серця. Так само, як біль у ділянці пальців ніг, що виникає в положенні лежачи і проходить при вставанні. Дані два типи болю вказують на кальцифікацію кровоносних судин ніг, небезпечну розвитком серцевого нападу.

Часті нічні позиви помочитися. Погіршення стану серця заважає нормальному кровообігу, рідина з вен проникає в тканини нижньої частини тіла. Під час сну накопичена за день рідина тече назад і збирається в сечовому міхурі. Це викликає нічні позиви в туалет – ще одна нетипова ознака, яка вказує на проблеми з серцем.

Порушення ерекції. Підвищення кров’яного тиску, гіпертонія – пошкоджують дрібні судини в статевому органі чоловіків. У результаті знижується потенція, погіршується ерекція.

Кашель. Нетиповою ознакою, що вказує на проблеми з серцем, є кашель, що виникає ночами. Причиною є застій кровообігу в легенях.

Ксантелазма. Доброякісні утворення в вигляді жовтувато-помаранчевих вузлуватих жирових горбків локалізуються на руках, колінах верхніх повіках. Їх поява – ознака, що вказує на підвищений рівень холестерину (гіперхолестеринемія). Така зміна свідчить про підвищений ризик розвитку атеросклерозу, серцевого нападу, інсульту.

Симптом годинного скла. Означає деформацію нігтьових пластин, які стають опуклими подібно годинниковим склам. Це теж може вказувати на проблеми зі серцем – імовірно головною причиною патології є порушення тканинного кисневого живлення, серцевої недостатності. Дані процеси ведуть до утворення безлічі капілярів у фалангах пальців.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button