Відео

Що станеться в склянці з газованою водою за 105 днів

Як часто ви обіцяли собі перестати пити солодку газовану воду? Більшість напевно мало намір зробити це ще після страшних розповідей про те, що «кока-кола роз’їдає стінки шлунка». Однак якщо дитячі страшилки вас не переконали, ми знаємо, що точно відіб’є у вас бажання пити содову хоча б тиждень!

Всі ми знаємо, що якщо горнятко з-під чаю або кави постоїть брудним декілька днів, в ньому точно розвинеться нове життя. А як щодо газованої?

Автор YouTube-каналу Temponaut Timelapse зняв таймлапс (прискорене відео) того, що відбувається з газованою водою, яка простояла в склянці недоторканою цілих 105 днів. Багато хто може подумати, що солодка рідина просто висохла, залишивши після себе страшну кількість осаду, але це не так. Сталося дещо страшніше …

Перші кілька днів ознаки «несвіжості» видає тільки лимон, який починає скуйовджуватися на краєчку склянки, але до шостого дня на скляних стінках починає з’являтися пліснява! А потім, все йде як по сценарію фільму жахів: зелені плями розростаються, харчуючись залишками газованої води. В кінцевому підсумку, на тлі зелено-чорній цивілізації, самотній лимон починає виглядати навіть приємно.

Звичайно, така доля чекає практично всі продукти і напої, залишені на відкритому повітрі. І, можливо, нам навіть варто порадіти, що газована вода виявилася «настільки натуральною», що запліснявіла, проте випити склянку освіжаючого напою після цього зовсім не хочеться.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button