Технології

Шоломи поліцейських в Китаї автоматично вимірюють температуру (відео)

Шоломи поліцейських в Китаї автоматично вимірюють температуру на відстані близько двох метрів. Виробник відзначає, що їх пристрої вже мають попит у кількох європейських країнах.

Китайська поліція, медичний персонал і транспортні працівники використовують «розумні» шоломи, які можуть автоматично визначити високу температуру у перехожих. Пристрої виготовлені китайською фірмою KC Wearable — вони використовують тепловізори, які можуть міряти температуру навіть на відстані близько двох метрів.

У компанії відзначають, що ці шоломи популярні у всьому світі. Видання Business Insider зазначає, що незабаром вони з’являться у поліції в Італії і Дубаї, до них також проявляють інтерес уряди європейських країн. Влада Китаю відзначає, що теплове сканування може бути одним зі способів для боротьби з пандемією коронавіруса.

Розумний шолом KC N901 оснащений процесором ARM, дисплеєм доповненої реальності і інфрачервоною камерою. Згідно з технічними характеристиками пристрою він може визначити температуру перехожих в межах 0,3°C.

Поліцейські в Китаї можуть виміряти температуру конкретної людини або людей у натовпі, що проходять повз. Вони також можуть сканувати QR-код людини для отримання персональних даних, розпізнавати номерні знаки або використовувати технологію розпізнавання осіб.

Як зазначили у KC Wearable, в Китаї вже використовують більше тисячі шоломів. Пристрої коштують від 5 до 7 тис. доларів за штуку. Інженери відзначають, що точність пристроїв становить 96%.


Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть