Наука

Штучний інтелект допоможе в розробці безпечної і майже безмежної енергії синтезу

Британські вчені впевнені, що штучний інтелект допоможе в розробці безпечної і практично безмежної енергії синтезу для вироблення електроенергії. Нова система буде вчитися на власних помилках, а не виконувати визначені інструкції.

Над проектом працюють дослідники з Принстонського і Гарвардського університетів. У рамках експерименту вчені застосовують глибоке навчання для прогнозування неочікуваних збоїв, які можуть зупинити реакції синтезу. Глибоке навчання є новою версією форми машинного навчання ШІ. Дане дослідження відкриває нові можливості у роботі над залученням необмеженої кількості енергії на Землю. Злиття, яке керує Сонцем і зірками, є взаємодією легких елементів у формі плазми, що генерує енергію. Вчені прагнуть відтворити синтез на Землі, застосувавши об’єднання з ШІ.

В результаті експериментів вчені вже досягли прискорення здатності точно прогнозувати найбільш небезпечне завдання по очищенню енергії синтезу. На відміну від традиційного програмного забезпечення, яке виконує запропоновані інструкції, глибоке навчання враховує помилки. У цьому проекті реалізовані нейронні мережі і шари взаємопов’язаних вузлів, а саме математичних алгоритмів. Для будь-якого заданого введення вузли прагнуть зробити певний висновок, а навчання починає діяти, коли це завдання виконати не вдається.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button