Технології

Штучний інтелект на радіо: в США почали тестувати нову технологію

RadioGPT використовує нейронну мережу для створення «локалізованого роадіоконтенту». Про початок бета-тестування пише Interesting Engeneering з посиланням на прес-службу компанії Futuri.

Фото автора Dmitry Demidov: https://www.pexels.com/uk-ua/photo/3783471/

Компанія Futuri оголосила про запуск першої в світі радіостанції, яка використовує тільки штучний інтелект для створення контенту. Розробка об’єднує модель GPT-3, власну систему пошуку історій і соціального контенту, а також модель генерації мови.

Для створення контенту для радіостанції ШІ сканує різні соціальні мережі, а також понад 250 тис.інших джерел новин, щоб визначити найбільш актуальні теми для кожного регіону. За допомогою моделі GPT-3 на основі відібраних даних система пише сценарій передачі.

Для запису голосу також не потрібні ведучі. Система використовує штучну генерацію мови при створенні передачі. Залежно від типу передачі можна використовувати від одного до трьох голосів різних «радіоведучих».

Futuri запустив бета-тестування технології з двома медіа-групами – партнерами Alpha Media у США та Rogers Sports & Media у Канаді. Компанія шукає нових партнерів, щоб вийти також в інших регіонах. Розробники вважають, що за допомогою нової технології будь-яка радіостанція зможе створювати програми, які будуть цікаві в кожному конкретному регіоні, що дозволить локалізувати мовлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button