Екологія

Штучний інтелект “помітив”, що 85% населення світу вже постраждало від глобального потепління

Штучний інтелект зробив приголомшливе відкриття – 85% населення земної кулі вже постраждало від зміни клімату. До таких результатів прийшли вчені з Дослідницького інституту глобального співтовариства і зміни клімату Меркатора, Німеччини.

Вчені використовували метод машинного навчання для аналізу даних, опублікованих з 1951 по 2018 рік. Так вони виявили понад 100 000 робіт, що підтверджують, що 80% населених земель планети постраждали від зміни клімату.

Автори роботи навчили штучний інтелект (ШІ) визначати дослідження, що мають відношення до клімату, складаючи список робіт на теми: починаючи від міграції метеликів і закінчуючи смертями людей, пов’язаними зі спекою.

Використовуючи дані про місцеперебування, отримані в ході досліджень, вчені розділили земну кулю на сітку і нанесли на карту місця, де клімат сильно впливав на температуру й опади. Для кожного осередку сітки команда питала II, чи стає «гарячіше або холодніше, чи підвищується вологість або зростає ймовірність посухи». Потім результати були звірені з кліматичними моделями.

В результаті дослідники виявили, що 80% земної кулі, де проживає 85% світового населення, було хоч раз згадано в дослідженнях зміни клімату. Вчені також зазначили, що детальне вивчення більш зосереджено на багатших країнах. Наприклад, тенденції зміни температури й кількості опадів в Африці можуть бути пов’язані зі зміною клімату, але на цей час таких робіт дуже мало.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button