Екологія

Українські еко-іграшки з топінамбуру поставлятимуть в Сингапур

На Івано-Франківщині налагодять виробництво екологічно чистих іграшок з натурального пластику, виготовленого з топінамбура. Автор проєкту – Богдан Кобринський – каже, що такі іграшки будуть повністю еко-френдлі, оскільки безпечно і порівняно швидко розкладаються в землі. Інтерес до проєкту вже проявляють замовники з Сінгапуру, передає ecotown.com.ua.

Нині для реалізації бізнес-ідеї шукають інвестиції і виробничі потужності. Підприємство Кобринського, одне з небагатьох в Україні, займається вирощуванням і переробкою топінамбура. З цієї рослини виготовляють порошок з високим вмістом інуліну (використовується в медицині та дієтології).

Технологія вирощування топінамбура передбачає повну відмову від мінеральних добрив – використовується тільки мульчування і екстракти сапропелю. Ділянка з еко-топінамбуром на плантації Кобринського займає 10 Га і всі ці рослини готуються до відправки в Йорданію. Підприємець також планує запустити виробництво лікувальної екологічно-чистої тканини, але цей проект дорогий і поки знаходиться в стадії розробки. Для його реалізації потрібні інвестиції та допомога зарубіжних компаній.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button