Здоров'я

Швидкий біг так само небезпечний, як і сидіння на дивані

Біг кілька разів на тиждень в помірному темпі – відмінний інструмент для поліпшення здоров’я, кажуть науковці. Але вони ж попереджають: головне – не перестаратися.

04-02-15-foto-600x375-1

Занадто велика кількість фізичних навантажень може дійсно вбити вас. Дослідження, про яке розповідає The Telegraph, виявило, що якщо бігуни розганяються до швидкості в 11 км / год, то завдають собі більше шкоди, ніж отримують користі.

[ads2] Дослідження торкнулося 1098 бігунів. Виявилося, що любителі бігати швидко мали в дев’ять разів більше шансів на передчасну смерть протягом найближчих 12 років, ніж ті, хто бігає в помірному темпі або зовсім замінив біг на швидку ходьбу. Мало того, виявилося, що біг в напруженому темпі шкодить вашому здоров’ю навіть більше, ніж повна відмова від спорту і будь-яких фізичних вправ.

Шанси померти передчасною смертю в супер-активних бігунів навіть вище, ніж у лежебоків, що не встають з дивана.

Якщо вам подобається біг і ви не готові від нього відмовлятися, то виходьте на пробіжку не частіше двох-трьох разів на тиждень. І не розганяйтеся швидше 8 км / год. Оптимальна загальна тривалість занять – від одного до 2,4 години на тиждень.

Читайте також: Фізичні вправи викликають епігенетичні зміни

“Люди, які займаються спортом, повинні встановлювати собі ліміти, щоб отримувати максимум користі для здоров’я”, – говорить Пітер Шнохр, доктор медичних наук з університету Копенгагена. За його словами, надмірні фізичні навантаження являють собою загрозу, в першу чергу, для серцево-судинної системи організму.

Пам’ятайте про це, коли наступного разу зберетеся на пробіжку.

Натхнення: lifter.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button