Головна / Здоров'я / Швидкий біг так само небезпечний, як і сидіння на дивані

Швидкий біг так само небезпечний, як і сидіння на дивані

Біг кілька разів на тиждень в помірному темпі — відмінний інструмент для поліпшення здоров’я, кажуть науковці. Але вони ж попереджають: головне — не перестаратися.

04-02-15-foto-600x375-1

Занадто велика кількість фізичних навантажень може дійсно вбити вас. Дослідження, про яке розповідає The Telegraph, виявило, що якщо бігуни розганяються до швидкості в 11 км / год, то завдають собі більше шкоди, ніж отримують користі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Дослідження торкнулося 1098 бігунів. Виявилося, що любителі бігати швидко мали в дев’ять разів більше шансів на передчасну смерть протягом найближчих 12 років, ніж ті, хто бігає в помірному темпі або зовсім замінив біг на швидку ходьбу. Мало того, виявилося, що біг в напруженому темпі шкодить вашому здоров’ю навіть більше, ніж повна відмова від спорту і будь-яких фізичних вправ.

Шанси померти передчасною смертю в супер-активних бігунів навіть вище, ніж у лежебоків, що не встають з дивана.

Якщо вам подобається біг і ви не готові від нього відмовлятися, то виходьте на пробіжку не частіше двох-трьох разів на тиждень. І не розганяйтеся швидше 8 км / год. Оптимальна загальна тривалість занять — від одного до 2,4 години на тиждень.

Читайте також: Фізичні вправи викликають епігенетичні зміни

«Люди, які займаються спортом, повинні встановлювати собі ліміти, щоб отримувати максимум користі для здоров’я», — говорить Пітер Шнохр, доктор медичних наук з університету Копенгагена. За його словами, надмірні фізичні навантаження являють собою загрозу, в першу чергу, для серцево-судинної системи організму.

Пам’ятайте про це, коли наступного разу зберетеся на пробіжку.

Натхнення: lifter.com.ua

 
comments powered by HyperComments