Наука

«Сигнали прибульців» допомогли вченим в черговий раз перевірити теорію Ейнштейна

Американські фахівці заявили про те, що уважно вивчили «сигнали прибульців», які допомогли їм уточнити вже наявні теоретичні викладки. За допомогою цього випромінювання вчені в черговий раз перевірили і підтвердили теорію відносності Ейнштейна.

«Сигнали прибульців» – це яскраві спалахи в космосі, які випадково доходять до Землі. Їх головна особливість полягає в штучному походженні. Саме тому вчені вважають, що такі сигнали можуть йти від представників позаземного життя. Така особливість робить їх вдалим об’єктом для чергової перевірки теорії відносності Ейнштейна.

Учених цікавив конкретний принцип еквівалентності. У самому простому і загальному вигляді він говорить, що частинки світла з різною довжиною хвилі будуть прибувати на Землю в один і той же час поза залежності від того, які гравітаційні поля при цьому вони пройшли. Найважливіше в цьому те, що цей принцип повинен працювати аналогічним чином і для інших об’єктів на зразок куль і пушинок.

Штучний характер «сигналів прибульців» і їх неоднорідна структура є відмінним способом перевірити правильність теорії Ейнштейна. Порівняння їх компонентів з різною довжиною хвилі повністю підтвердив принцип еквівалентності, всі вони прибули до Землі в один і той же час. Крім того, вченим вдалося в 1000 раз уточнити масу фотона, тепер вона становить менше ніж 10 в мінус 48 ступеня грама.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button