Авто

СТО мережі Bosch Service здобули перемогу в рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020»

Стандарти сервісу компанії Bosch вкотре отримали високу оцінку – за результатами всеукраїнської рейтинг-акції «Кращий автосервіс України 2020», організованого інтернет-ресурсом «Автобазар», дві автомайстерні мережі Bosch Service увійшли до списку фіналістів. 

Кращими були визнані:

  • Bosch Service Автодром Тернопіль у категорії VIP СТО, а також «Краща СТО з експрес ремонту та обслуговування легкових автомобілів»;
  • Bosch Service Tandem (м. Чернівці) у категорії «Краща універсальна СТО».

Крім того, Bosch Service Автодром Тернопіль переміг у спеціальній номінації «Перспектива 2021». Лише за рік своєї роботи інтелектуальному автосервісу мережі вдалося завоювати прихильність автовласників та стати кращим СТО у місті*. 

Засновник мережі авторизованих сервісних станцій «Автодром» Олег Романюк прокоментував перемогу свого наймолодшого автосервісу, створеного за стандартами Bosch: 

«Автодром у Тернополі – це вже третє СТО, створене за моделлю Бош Авто Сервіс. Із огляду на досвід і помилки минулих запусків нам вдалося мінімізувати час виходу на високі операційні показники. Цьому безперечно сприяли успішна стратегія, налагоджені бізнес-процеси, навчений та професійний колектив «Автодрому», а також, звісно, імідж і підтримка такого сильного та надійного партнера як компанія Bosch. Ми вдячні нашим клієнтам за зворотний зв’язок та високу оцінку нашої роботи». 

Рейтинг-акція «Кращий автосервіс України 2020» проводиться щорічно сайтом «Автобазар» для визначення кращих автомайстерень у понад 20 номінаціях. Цього року заявки на участь подали 786 станцій технічного обслуговування. На першому етапі автовласники голосували за ту чи іншу станцію, ґрунтуючись на власному досвіді обслуговування. В результаті віртуального голосування був складений список фіналістів рейтинг-акції. На другому етапі конкурсу журі в складі журналістів, експертів ринку автосервісу та представників компаній-спонсорів, визначили переможців у номінаціях.

«Вже декілька років поспіль СТО мережі Bosch Service посідають провідні позиції у рейтингу кращих автосервісів України. Це свідчить про високу оцінку їх роботи з боку клієнтів, визнання майстерності та професіоналізму персоналу, а також підтверджує високі стандарти сервісу компанії Bosch. Ми раді успіху наших партнерів і вітаємо їх з перемогою» – зазначив Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні та Молдові. 

Станом на грудень 2020 року мережа незалежних автосервісів Bosch Service в Україні об’єднує 100 СТО (в тому числі 16 Bosch Diesel Service/Bosch Diesel Center). Історія мережі розпочалася із заснування першої автомайстерні в Гамбурзі 1921 року. Сьогодні близько 15 000 станцій Bosch Service діє в 150 країнах. Усі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал пройшов відповідне навчання. До того ж компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

Наступного 2021 року мережа Bosch Service відзначатиме 100-річчний ювілей з дня заснування першого брендового СТО. «Ми дякуємо нашим партнерам та постійним клієнтам мережі по всьому світу за довіру. Попри виклики часу ми продовжуємо розвиватися – найближчим часом плануємо відкриття нових авторизованих сервісних центрів Bosch, щоб ще більше автовласників мали змогу отримувати обслуговування найвищого рівня» – прокоментував Костянгин Кляхін.  

*за результатами голосування в конкурсі «Народний бренд» у номінації «Автосервіс»  


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button