Фото

7 найбільших і незвичайних машин, які покликані допомагати людині в різних ситуаціях

Найбільш незвичайні машини всього світу.

За своє життя людина не раз стикається з різного роду проблемами і неприємними ситуаціями, в яких без допомоги машин вона виявляється безсилою. Саме тому були створені ці 7 найбільш функціональних і незвичайних одиниць техніки, здатних вирішувати проблеми людей пов’язані з природними катаклізмами або іншими обставинами.

1. Роторний снігоочисник для залізниці

Роторний снігоочисник для залізниці.
Цей роторний снігоочисник призначений спеціально для функціонування при найбільш екстремальних погодних умовах, коли звичайна техніка не здатна розібратися з випавшою кількістю опадів.

2. Одноциліндровий моноцикл — М. Goventosa

Одноциліндровий моноцикл створений італійцем М. Goventosa.
Дана модель була створена відомим італійським конструктором Goventosa. Цей одноколісний моноцикл здатний розганятися до 150 кілометрів на годину, причому його мотор функціонує майже беззвучно.

3. Функціональна машинка з укладання тротуарної плитки — Tiger Stone

Функціональна машинка по укладанню тротуарної плитки під назвою Tiger Stone.
Tiger Stone – це функціональна машинка по укладанні тротуарної плитки, яка здатна простелити до трьохсот квадратних метрів дороги за один день. Звичайно, апарат функціонує не сам, а за допомогою двох або трьох осіб. Мета їх роботи полягає в тому, щоб годувати техніку матеріалом для облаштування дорожнього полотна.

4. Двадцативосьмициліндровий двигун Pratt & Whitney Aircraft Engine

Двадцативосьмициліндровий двигун під назвою — Pratt & Whitney Aircraft Engine.
Цей двигун має двадцять вісім циліндрів, які охолоджуються за допомогою повітряних потоків. Його обсяг становить 71 літр, а потужність коливається від 3 до 4 тисяч кінських сил. Також в ньому є механічний нагнітач, кілька турбокомпресорів.

5. Гаубиця М-109 з глушником калібру 155 міліметрів

Гаубиця під назвою — М-109 з глушником калібру 155 міліметрів.
M109 — це американська самохідна артилерійська установка, класу гаубиць. Дана модель оснащена 155 міліметровою гарматою М126 з боєкомплектом в 28 снарядів і 12.7 мм кулеметом. Її габарити складають 6.1 метр в довжину і 3.1 в ширину, а важить вона 23.8 тонн. Також машина обладнана двигуном потужністю 450 кінських сил, завдяки чому її максимальна швидкість досягає 56 кілометрів на годину. При відсутності спеціалізованих полігонів знаряддя використовує великий глушник, який поглинає звук, для того щоб не турбувати тих, хто проживають поруч.

6. Найбільший і потужний гусеничний кран — Liebherr LR 13000

Найбільший і потужний гусеничний кран під назвою — Liebherr LR 13000.
Liebherr LR 13000 – це найбільший і потужний гусеничний кран у всьому світі, який здатний піднімати вагу в 3000 тонн. Дана модель буде експлуатуватися при будівлях електростанцій та інших великих об’єктах, які потребують подібну техніку. Довжина основної стріли здатна регулюватися і досягати від 60 до144 метрів.

7. Багатоцільовий важкий транспортний вертоліт — Мі-26

Багатоцільовий важкий транспортний вертоліт під назвою — Мі-26.
Мі-26 — це один з найбільших радянських багатоцільових вертольотів, який серійно виробляється на заводі Роствертол холдингу «Вертольоти Росії». Дана модель важить 28.2 тонни, а його довжина сягає 40 метрів. Цей примірник оснащений потужним газотурбінним двигуном, завдяки чому максимальна швидкість повітряного судна становить 295 км/год, а запас ходу від одного повного бака 800 кілометрів. Також літальний апарат здатний транспортувати до 15 тисяч літрів палива для наземної бойової техніки. Коштує Мі-26 приблизно 17 мільйонів доларів США.


Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть