Технології

Це роботизоване плаття атакує будь-кого, хто наблизиться до вас дуже швидко або агресивно

Якщо ви хочете мати плаття, яке змусить людей поважати ваш особистий простір в метро – модельєр Анук Віппрехт може запропонувати вам ідеальний подарунок на Новий рік.

30-12-14-foto-600x400-1

Плаття Spider Dress надруковано на 3D-принтері і працює на Intel Edison. Воно використовує сенсори, щоб засікати, коли і хто вторгається в ваш особистий простір. Якщо сам вигляд плаття не зупинить їх наближення, його аніматронні павукові кінцівки займуть атакуючу позицію.

Ось що говорить Віппрехт:

[box type=”shadow”]Цей зразок переносної технології володіє аніматронними механічними кінцівками, які реагують на зовнішні стимули, захищаючи особистий простір свого носія. Плаття розширює можливості інтуїції свого користувача: Воно використовує датчики наближення, а також сенсор повітря, що видихається, щоб визначати межі особистого простору – і захищати вас. Наблизитися до дівчини в цьому платті занадто агресивно – і механічні лапи перейдуть у позицію для атаки. Наблизитися в більш спокійній манері – і сукня може навпаки, поманити вас підійти ближче відповідними рухами.[/box]

Ви зможете побачити Spider Dress наживо на майбутній виставці CES в січні, або на цьому відео:

[vimeo]114828162[/vimeo]

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button