Здоров'я

Складений список продуктів для людей, що живуть поряд з автошляхами

Складений список продуктів, які корисні для осіб, що проживають поблизу ліній дорожнього руху. Вчені повідомляють, що в раціоні має бути достатня кількість добавок з властивостями антиоксидантів.

Таке коригування харчування рекомендується для всіх груп населення, включаючи дітей, вагітних жінок, осіб похилого віку і пацієнтів з хронічними захворюваннями. Чергове дослідження, реалізоване вченими з Великобританії і США, дозволило встановити, що доповнення раціону добавками, які включають вітаміни Е і С, а також риб’ячий жир, допомагає боротися з негативним впливом перебування в умовах забрудненого повітря. Корисно ввести в їжу овочі, фрукти, рибу. Вони допоможуть впоратися з негативним ефектом від наповнення повітря вихлопними газами, продуктами мікроспалювання покришок і насиченого полімерами пилу.

Люди, що проживають поблизу автодоріг, регулярно вдихають небезпечні частинки, чадний газ, а також діоксид азоту та інші органічні хімічні з’єднання. Підсумком стає ударний вплив на стан організму. Забруднене повітря істотно підвищує ризики появи захворювань органів дихання, судин, негативно впливає на когнітивні здібності та стан кісткових тканин.

Вчені повідомляють, що подолати негативні фактори можна за допомогою вживання їжі, насиченої антиоксидантами. Крім іншого, активно рекомендується дотримуватися середземноморської дієти з великою кількістю риби, фруктів і овочів. Суворий контроль режиму харчування дозволив зменшити проблеми зі здоров’ям через проживання поблизу автодоріг. Багатьом жителям великих міст рекомендується вживати броколі з-за сульфорафану в складі. Як показало дослідження, речовина здатна надати частковий захист від впливу шкідливих хімічних з’єднань у складі вихлопу транспорту.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть