Наука

Складено ТОП найдивніших відкриттів британських вчених

Британські дослідники відомі своїми унікальними відкриттями у всіх галузях науки. Завдяки численним дослідам, проведених у всіх сферах, їм вдалося отримати величезну популярність у всьому світі. У той же час, багато відкриттів фахівців можна вважати не обґрунтованими і безглуздими, так як вони не мають фактичного застосування в житті. Ми склали перелік найбільш дивних відкриттів вчених Великобританії.

Алкоголь псує шкіру обличчя

Дослідники з Великобританії встановили, що навіть одна вечірка зі вживанням спиртного в місяць може відбитися на зовнішньому вигляді людини. Через згубний вплив алкоголю клітини епітелію не відновлюються, що призводить до їх швидкого старіння і виходу з ладу. За словами фахівців, людина, яка зловживає спиртними напоями, також може помітити погіршення самопочуття, пов’язане з поступовим виходом з ладу майже всієї травної системи. Молода шкіра здатна швидко регенеруватися, але дамам у віці на відновлення буде потрібно близько 28 днів. Дослідники відзначають, що після 30 років алкоголь варто вживати в невеликих кількостях і тільки в крайніх випадках. З напоїв такого роду британські вчені виділили лише безалкогольне пиво, яке дозволяє боротися із зайвою вагою, так як має низьку калорійність.

Приготування жирної їжі може врятувати від глобального потепління

Дана заява може здатися абсурдною, однак насправді це не так. Британські вчені встановили, що жирна їжа позначається не тільки на здоров’ї людини, але і на погодних умовах. За словами фахівців, в ході експерименту з солоною водою і олеїновою кислотою було виявлено, що молекули цих речовин здатні створювати особливу кристалічну сітку, яка повністю очищає повітря від шкідливих викидів в радіусі своєї дії. Завдяки випаровуванням жиру в процесі приготування їжі людина може змінювати погодні умови, приносячи в той чи інший регіон похолодання і вологість. В даний час дослідники розробляють унікальний прилад, здатний перетворювати рослинні і тваринні жири в спеціальні ферменти, які впливають на клімат.

Штучні людські фекалії застосують для порятунку мільйонів життів

Дослідники з Британії славляться не тільки своїми відкриттями, а й унікальними розробками. За словами фахівців, їм вдалося створити штучні фекалії, які здатні врятувати мільйони людських життів. Щодня безліч людей піддається смертельному ризику через розвиток кишкових інфекцій. Приблизно 2,7 мільярда людей не мають доступу до нормальних туалетів. Дослідники вирішили повністю позбутися від цієї проблеми, запропонувавши наповнювати біотуалети спеціальними рідинами, схожими за складом з фекаліями. За словами вчених, наявність у них арахісового масла, волокон конопель, дріжджів і подрібнених тканин дасть можливість запускати природні процеси розкладання, що не дозволить бактеріям швидко поширюватися.

Наомі Дірінг, один з представників групи дослідників, розповів, що в країнах, які розвиваються, можна використовувати спеціальні сушильні пласти, однак вони також сприяють поширенню інфекції. За словами вченого, нова розробка дасть можливість поєднувати фекалії і переробляти їх прямо на місці. В даний час штучні біологічні відходи знаходяться на стадії лабораторних тестувань, однак у наступному році можуть потрапити до застосування у багатьох країнах.

Британські вчені закликають не поступатися літнім людям місце у транспорті

Дослідники вирішили зазіхнути навіть на норми етики і моралі. Так, допомога старим у вигляді надання їм свого посадкового місця в транспорті шкодить їх здоров’ю. За словами фахівців, через те, що літня людина довгий час проводить в сидячому положенні, у неї може почати підвищуватися тиск. Крім того, громадськості Великобританії та інших країн потрібно змінитися, щоб надати людям середнього і літнього віку більше можливості для активного відпочинку. Дослідники зазначають, що в даному випадку мається і психологічне пояснення проблеми. Своєю поблажливістю відносно людей похилого віку молода людина в черговий раз нагадує їм про їх вік, що може стати причиною депресії і стресу.

Галюциногенні гриби допомагають в лікуванні депресії

Дослідники з Великобританії часто висувають теорії, які ламають усі стереотипи. Так, вчені запевнили, що галюциногенні гриби допоможуть впоратися навіть з найскладнішими видами депресивного синдрому у людини. З них можна вилучити активну речовину, яка за своєю хімічною структурою схоже на псилоцибін і «гормон щастя». Дослідники зазначають, що в чистому вигляді гриби такого типу небезпечні для людини, однак у випадку з правильного застосування з цього можна отримати велику користь. До початку тестування у пацієнтів проаналізували стан мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії. Їм вводили всього по кілька грамів препарату, що вже дало позитивний ефект. Пізніше фахівці оцінили рівень шкідливої токсикації індивідів, який виявився рекордно низьким.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button