Земля

Виробництво штучного м’яса збільшилося в 3 рази

На сторінках нашого сайту ми вже писали про компанії, яка займається створенням штучного м’яса. Однак у світі існує чимало подібних фірм, конкуруючих одна з одною на цьому ринку, який динамічно розвивається. І одна з них, Beyond Meat, яка значно розширює своє виробництво.

Beyond Meat вже продає бургери зі штучного м’яса в 5000 ресторанах на всій території США, а також є постачальником у великі мережі супермаркетів. Останнім часом Beyond Meat отримала ряд інвестицій на загальну суму в 55 мільйонів доларів США, в тому числі, що цікаво, і від найбільшого виробника м’яса Cleveland Avenue, заснованого колишнім керівником mcdonald’s Доном Томпсоном.

Варто відзначити, що Beyond Meat не синтезує м’ясо в пробірці. Замість цього використовуються екстракти рослинних інгредієнтів: білок гороху, дріжджі, буряковий сік і кокосове масло. За повідомленням Wall Street Journal, компанія планує вже в 2035 році замінити все натуральне м’ясо рослинними аналогами. Причому «заміщенням» буде займатися і найближчий конкурент в особі Impossible Foods, який планує щомісяця виробляти до 450 тонн штучного м’яса.

Згідно з прогнозами аналітиків, ринок продуктів зі штучного м’яса щороку буде зростати на 8,4%, а до 2020 року складе 5,2 мільярда доларів США. Причому першими будуть переходити на штучне м’ясо США і Європа, а останніми — країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments