Головна / Авто / Skoda підтвердила випуск другої генерації Roomster

Skoda підтвердила випуск другої генерації Roomster

Чеська автомобільна компанія Skoda офіційно підтвердила появу нового покоління компактвена Roomster. За словами керівника автовиробника Стефані Лабусьєр-Метц, друга генерація обов’язково збереже великі бічні вікна, властиві саме цієї моделі.

foto_cikavosti_24.10.2014-03 (Копіювати)

«Новий Roomster абсолютно точно з’явиться на ринку, але сказати, яким буде його дизайн, поки важко. Досі не вирішено, чи повинні ми робити Roomster довшим, ширшим і вищим від попередника. Не виключено, що габарити залишаться колишніми, але при цьому в салоні з’являться два додаткових крісла. Єдина річ, яка залишиться незмінною, — це великі бічні вікна» — повідомила вона.

Читайте також: Skoda представила «зелену» Octavia Greenline

За попередніми даними, другу Skoda Roomster будуватимуть на новій платформі MQB. Моторний ряд новинки буде представлений двигунами маленької потужності та обсягу екологічного стандарту Euro-6, що працюють як на бензині, так і на важкому паливі. В якості коробки передач буде використовуватися або робот з парою зчеплень, або «механіка».

foto_cikavosti_24.10.2014-03-01 (Копіювати)

Чеська автомобільна компанія Skoda офіційно підтвердила появу нового покоління компактвена Roomster. За словами керівника автовиробника Стефані Лабусьєр-Метц, друга генерація обов'язково збереже великі бічні вікна, властиві саме цієї моделі. «Новий Roomster абсолютно точно з'явиться на ринку, але сказати, яким буде його дизайн, поки важко. Досі не вирішено, чи повинні ми робити Roomster довшим, ширшим і вищим від попередника. Не виключено, що габарити залишаться колишніми, але при цьому в салоні з'являться два додаткових крісла. Єдина річ, яка залишиться незмінною, - це великі бічні вікна» - повідомила вона. Читайте також: Skoda представила «зелену» Octavia Greenline За попередніми даними, другу Skoda Roomster будуватимуть на…

Обзор

Рейтинг користувачів Будьте першим!