Різні цікавинки

Скретч карти

foto_cikavosti_29.09.2014-03_resizedТакий вид продукції, як «квитки» миттєвих лотерей або картки поповнення рахунку на мобільних телефонах, досить давно відомі широкому колу користувачів. Це карти зі захисною смугою,що стирається, під якою знаходиться секретний код або інша прихована інформація. Назва походить від слова «дряпати» (англ. Scratch), т.як захисна смужка стирається з поверхні, якщо її пошкребти звичайною монетою. Секретна інформація, нанесена на карту, зазвичай є кодом доступу до передоплачених послуг телефонного, мобільного зв’язку або Інтернету.

Скретч карта використовується в банковій системі для проведення онлайн-банкінгу в якості карти змінних кодів. Вона містить одноразові паролі, що ідентифікують користувача. Коди на ній пронумеровані, для кожної наступної операції потрібне введення нового коду.

За допомогою сеансових (сесійних) ключів на скретч карті здійснюється захист каналу зв’язку. Сеансовий ключ – це загальний секретний код, вироблений на основі секретного ключа з одного боку і відкритого ключа з іншого. Існує декілька алгоритмів і протоколів формування сеансових ключів.

Друк скретч карт

При виготовленні скретч карт, які є предметом одноразового використання, застосовуються як недорогі матеріали – картон і ламінований папір. І тільки для варіанту з сеансовими ключами використовується пластик, що подовжує документу термін служби.

Скретч карти можуть вироблятися різними способами. В деяких випадках виріб може бути виконано офсетним друком. Але офсетно-цифрова технологія, що дозволяє одночасно друкувати дизайн і змінну частину карти (прізвище, ім’я, логін, пін-код), є більш продуктивною і використовується частіше. Саме тому, перед тим як замовляти або http://realcard.ru/, варто знати для чого її використовувати.

Непрозора захисна смуга (панель) наноситься поверх секретної інформації методом шовкографії або тиснення.

Технічні характеристики скретч – карт:

Виготовлення скретч – карт проводиться:

– на крейдованому матовому папері щільністю 220 до 250 гр. / м.кв;
– на пластику товщиною 0,76 мм.

Персоналізація (унікальна інформація на кожній скретч – карті), може бути розташована в будь-якому місці на карті:

– цифрофий або буквовий код або пароль;
– номер;
– штрих – код з унікальним номером;
– малюнок або піктограма.

Додатково:

– ламінація від 32 мкм до 200 мкм глянцевий;
– обрізка кутів на скретч – картах;
– індивідуальна упаковка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button