Різне

Як вибрати шубу?

Справжня жінка повинна мати, крім скелета у своїй шафі, розкішну шубу, бажано не одну. Рідко яка з жінок, незалежно від віку, не мріє про хутро, зігріваюче в зимову холоднечу, що прикрашають не гірше діамантів, і свідчать про її бездоганний смак і відповідний соціальний статус. Як же грамотно вибрати шубу?

Як вибрати шубу?

Є безліч порад, як вибрати хутро, яке хутро більш модне тепле, довговічніше, яка з моделей зможе краще відповідати параметрам, названими жінками в якості визначальних при купівлі зимового вбрання.

Щоб не пошкодувати про дарма витрачені кошти, вибираючи шубу, бажано дотримуватися основних правил.

Критерії вибору шуби

  • Для початку визначитися з видом тварини, з хутра якого ви бажаєте шубу. Для цього дайте правильну відповідь на питання – умови, в яких збираєтеся носити її. Наприклад, якщо ви будете в шубі водити особистий автомобіль, причому кожен день, вам більш підійде недовгий кожушок чи куртка з короткошерстного високоноского хутра – видра, норка. Якщо ви гуляєте в парку з візком – ймовірно, краще вибрати довгу теплу шубу з лисиці, песця, бобра або самця норки.
  • Щодо вибору продавця та магазину, однозначно краще купувати шубу здесь – в спеціалізованому хутряному магазині “Хутра від Мері”, який займається продажем хутряних виробів не перший сезон.
  • Що стосується фасону – добра класика або ультрамодний дизайн, тут вся справа у ваших перевагах і бажаннях. Але, якщо ви розраховуєте на порівняно тривалий термін, то кращим варіантом буде вибирати шубу в класичному виконанні.
  • Враховувати, що носимість шуби та її якість в першу залежать від якості хутра. Хутро тварин для вашої шуби повино бути «зимовим». У зимовий час хутро дуже щільне, має густий рівномірний підпушок.
  • Враховувати, що носимість шуби дуже сильно залежить від виду хутра. Найвища носимість у хутра видри, за нею вже слідують бобер, єнот, соболь, норка, нутрія, каракуль, ондатра і т.д. Незначною носкістю хутра характеризується кролик, козлик, заєць.
  • Звернути увагу на якість вичинки хутра. Міздря шкурки повинна бути еластичною, м’якою, що не стовбурчитися. Міздря у нефарбованих шкурок молодих звірків біла або молочно-біла. Жовта міздря говорить про те, що хутро однозначно старе, і така шуба довго не прослужить. Ущипніть шубку, якщо в руці залишаються волоски, це гарантує неякісну вичинку або той факт, що тварину вбито під час линьки, така шуба буде линяти постійно.
  • Ви хочете шубу з яскравофарбованого хутра, але сумніваєтеся, чи варто купувати таку модель? Тут слід усвідомити, для чого проводилася фарбування хутра. Якщо з метою приховати серйозні дефекти хутра або його вичинки, найчастіше з використанням дуже темних кольорів, то такий варіант вам однозначно не потрібний. Сучасні технології гарантують належний рівень виробничого процесу і висока якість барвників, тому фарбування в модні тони істотно не вплине на якість хутра. Звичайно, варто порадитися з працівниками магазину “Хутра від мері”

Як перевірити якість вичинки хутра та пошиття шуби при покупці? Зауважимо, якщо виробник шуби гарантує якість виробів, то підкладка шуби не пришита наглухо, і є можливість подивитися зсередини цілісність шкурок, якість вичинки і якість швів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button