Різне

Якісне обладнання для ремонту взуття

foto_cikavosti_18.06.2014-5_resizedКожний, хто займається бізнесом ремонту взуття, добре знає, що успішність цього бізнесу прямо залежить від якості ремонтів, які виконуються. Адже недарма кажуть, що кожен задоволений клієнт “приводить” двох наступних, а кожен незадоволений клієнт – відлякує п”ятьох потенційних!

Тому питання якості ремонту – це дійсно питання процвітання бізнесу. І питання це завжди комплексне, бо якість залежить від багатьох факторів. Але що можна сказати беззаперечно – це те, що якість ремонту в першу чергу залежить від якості обладнання, на якому виконується ремонт, та від якості матеріалів. Адже майстер навіть найвищої кваліфікації не зарадить, якщо його взуттєва швейна машина робить нерівні стіжки, чи використовується неякісний клей або ті самі набойки, на заміну чи встановлення яких завжди є стійкий попит, якого так легко позбутися неякісним ремонтом.

І навпаки – клей, наприклад, тільки тоді є добрим, коли чітко відповідає строгим стандартам виробництва, правильно зберігається і використовується, та здатен міцно поєднувати деталі взуття, як вправно ремонтують взуття з допомогою надійних та якісних взуттєвих клеїв http://obuv-complekt.com/p38517324-klej-dlya-vzuttya.html та сумісних з ними взуттєвих матеріалів.

Ремонт взуття певною мірою демонструє сезонні коливання попиту, та часто залежить навіть від погоди. Отже, потреба в матеріалах також є нерівномірною у часі, і тому завжди треба мати можливість дуже швидко створити необхідний складський запас.

Все це вимагає дуже відповідально підходити до вибору постачальника взуттєвих матеріалів та обладнання. І тут найкращим вибором для кожного взуттєвика стає фірма “Взуття – Комплект”.

В першу чергу obuv-complekt – це фірма-виробник, який розуміє всі проблеми виробництва та побутового обслуговування, якого не розуміють фірми-”одноденки”. При замовленні ручного інструменту вимоги клієнта враховуються індивідуально, а також надаються заводські гарантії практично на весь асортимент обладнання для ремонту взуття.

Це означає також, що фірма постійно бере на себе повну відповідальність за товар, який пропонує ремонтникам. І в рамки цієї відповідальності потрапляють як власні товари фірми “Взуття – Комплект”, так і вироби інших виробників – імпортовані і вітчизняні. Всього ж пропозиція фірми перевищує 5000 найменувань! Це і матеріали для задників, і підносок з металу чи композитних матеріалів, кріпильні гвинти для каблука, набойки тощо.

Ця відповідальність за якість фірми “Взуття – Комплект” дуже важлива для клієнта, і тому більшість з них звертаються сюди постійно. Значні об’єми реалізації дозволяють фірмі мати прямі контакти з виробниками як в Україні, так і за кордоном. Що це означає для клієнта практично? Це означає: навіть в складських запасах фірми пропонуються тільки “свіжі” клеї та якісні матеріали. Тут є і спецінструмент, і обладнання широкого використання: верстати, швейні машини, преси тощо. Будьте певні – тут вас ніколи не “взують”!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button