Різні цікавинки

Як дотримуватися корпоративного стилю одягу

foto_cikavosti_29.09.2014-02_resizedСпочатку дрес-код був придуманий, щоб на прийомах і світських зібраннях обмежити формат одягу. Для кожного заходу заздалегідь заявлявся стиль одягу, в якому можна було з’явитися. Приміром, для заміської вечірки та офіційного прийому існував свій стиль, і відступати від нього було просто непристойно.

Зараз всі великі компанії вимагають від своїх співробітників суворого дотримання дресс — коду. Все частіше можна бачити в офісах чоловіків в костюмах і краватках, а жінок в піджаках і спідницях або штанах. Це — офісний варіант одягу. Але є й інші приклади, що відображають корпоративний стиль одягу. Це — одяг персоналу кафе чи ресторану, костюми працівників певної мережі заправок або аптек. Як правило, серйозні організації замовляють http://www.heklya.ru/, адже одяг для обслуговуючого персоналу найбільш точно вказує на належність працівника до тієї чи іншої компанії. Працівники офісу, часто обмежуються діловим костюмом і бейджами з символікою фірми.

Корпоративний одяг має виділяти працівника з усього натовпу людей, але ні в якому разі він не повинен бути надто помітним. Іноді керівники компаній, бажаючи виділити своїх співробітників із загальної маси, м’яко кажучи, перегинають палицю, використовуючи в їх костюмах всі кольори веселки. Такий підхід може тільки нашкодити, адже всім відомо, що співробітники — це обличчя компанії.

Підбираючи стиль одягу для своєї фірми, рекомендується порадитися з дизайнерами. Ніхто не стане сперечатися, що одяг має вказувати на належність працівника до певної компанії. Потрібно уважно підходити до вибору кольорів, символіки і фасону. Але не менш важливо серйозно поставитися до вибору тканини. Не можна допускати, щоб офісний або формений одяг був пошитий з неякісної дешевої тканини. Неприйнятним є і поява співробітника на своєму робочому місці в брудному або пом’ятому одязі. З цього всього можна зробити висновок, що замовляти пошиття корпоративного одягу потрібно не з дешевих тканин, але і не з особливо дорогих.

Якщо робота ваших співробітників пов’язана з тривалим перебуванням на вулиці, потрібно замовляти кілька комплектів — літній, зимовий і демісезонний комплект одягу. Прикладом може служити одяг для охоронців. Незайвим буде продумати офісний варіант одягу так, щоб можна було розрізняти керівний склад і простих працівників. Наприклад, деякі фірми вводять для простих працівників обов’язковий атрибут — шарфик чи краватку із символікою фірми.

Існують ще й середньостатистичні вимоги до корпоративного стилю: нормальної довжини спідниці, відсутність глибоких вирізів, ніяких надмірностей в косметиці та біжутерії, відсутність пірсингу і татуювань. Не потрібно забувати і про волосся, не варто зайвий раз нагадувати про те, що воно повинно бути доглянуте. І, звичайно ж, взуття. Закритий носок, чисті, туфлі тільки додадуть діловитості вашому зовнішньому вигляду.

Кнопка «Наверх»