Різні цікавинки

Смс розсилка і з чим її їдять

Смс розсилка і з чим її їдятьСмс розсилка це один з найбільш ефективних інструментів маркетингу, а саме стимулювання збуту і залучення нових клієнтів. Сьогоднішні інформаційні технології дозволяють робити подібні заходи дієвими, дешевими і вузьконаправленими. Як результат программы sms через интернет отримують все більше поширення серед власників малого та середнього бізнесу.

Функціонал таких інструментів дозволяє розсилати до 200 смс в секунду. Мало того, є спеціальний планувальник, який може робити це за призначеним розкладом. Якщо ж власник ресторану хоче, щоб клієнт точно знав, від кого прийшло повідомлення, немає нічого простіше. Досить вказати замість номера назву закладу латиницею, і людина точно зрозуміє, де саме відбувається оновлення меню, новорічна акція або ж організовуються суперзнижки на суботні бранчі.

Також потрібно розуміти, що массовые смс рассылки стоять у вісім разів дешевше, ніж прості повідомлення. Реалізується це за рахунок оптового надання послуги. Нарешті, зрозумілий і простий інтерфейс не вимагає ніяких особливих навичок. Для того щоб розібратися в системі вистачить десяти хвилин. Список номерів можна завантажити прямо з файлу. Також є можливість створити одразу кілька списків. А при необхідності вносити номера в блок -лист. Це означає, що смс не приходитиме двічі одному клієнту при інтеграції двох або більше документів.

Окремої уваги заслуговує недавнє нововведення, яке з кожним днем набирає все більше популярності. Припустимо, власника того самого ресторану цікавлять люди, що проживають, в певному районі, місті, області. Тоді досить налаштувати таргетування, і смс москва, новосибирск и спб прийдуть саме тим людям, які проживають в цих містах.

Як це реалізовується? Система досить проста і в цьому її головна привабливість. Сотні людей користуються терміналами поповнення рахунку. Відповідно з часом у цих власників накопичується грандіозна база даних. Природно, програмісти не могли упустити такий шанс. У результаті ефективність кожної надісланої смс зростає в рази. Адже спрямовані вони саме на тих людей, які часто бувають у визначеному районі або ж там проживають. А значить, хоча б раз бачили, взятий для прикладу ресторан. І на залишок ще одна перевага – плавні розсилки. Це можливість задати інтервали, протягом яких будуть відправлятися смс.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button