Людина

Названий критичний для чоловіків вік

Співробітники Університету Орегона та Бостонського університету провели експеримент за участю більше 1000 чоловіків і встановили, в якому віці у представників сильної статі змінюється сприйняття життя.

Виявилося, що критичним для чоловіка є вік 70 років, коли він починає відчувати, що багато в чому залежить від обставин і не в силах контролювати події у своєму житті.

Названий критичний для чоловіків вік

Так, якщо у віці від 50 до 70 років труднощі сприймаються і долаються легко, то після 70 років обтяжливі відчуття від проблем зростають. Досить легке ставлення до життя до досягнення критичного віку багато в чому обумовлено хорошим здоров’ям, яке після 70 років різко погіршується.

Читайте також: Небезпечний вік для мужчин

Це середньостатистичні дані, пояснюють вчені. У кожному конкретному випадку найважчим для чоловіка віком може бути як більш ранній період (60 років), так і більш пізній (80 років).

Дослідження також показало, що на відміну від молодих людей літні чоловіки вміють знаходити джерела радості в простих речах, а їх реакція на проблеми або успіхи в 55-60 років може передбачити стан – фізичний і психологічний – в 75-100 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button