Здоров'я

Сніданки для хорошої роботи кишківника – що радять дієтологи

 

Вчені розповіли, який продукт може “запустити” кишківник вранці. Дієтолог та авторка книги “Спортивне харчування” Емі Гудсон стверджує, що найкращий сніданок для здоров’я кишківника – це звичайна вівсянка, традиційна ранкова страва, пише sciencedirect.

Фото з відкритих джерел

Науковці виявили, що кишківник безпосередньо пов’язаний з мозком.Центральна нервова система реагує на енергію, яку отримує з кишківника – це впливає на загальне самопочуття.

“У складі вівса велика кількість розчинної клітковини, і вона працює як пробіотик, допомагаючи живити корисні бактерії в кишківнику”, – пояснює експерт.

Вона зазначила, що до вівсянки чудово пасують різноманітні додатки: арахісове масло, йогурти, горіхи чи ягоди.

Дослідження показало, що у вівсянці містяться бета-глюкани, які мають протизапальні властивості та навіть можуть запобігти раковим утворенням. За результатами, бета-глюкани збільшують кількість корисних бактерій в кишківнику. Це покращує загальний стан тракту та підвищує імунітет.

Ця каша володіє чудовими властивостями – лікарі та дієтологи радять споживати її чи не в першу чергу для покращення стану організму.

Вівсянка:

  • Знижує рівень цукру в крові.
  • Покращує стан шкіри.
  • Насичує м’язи білками.
  • Допомагає схуднути.
  • Зменшує ризик серцево-судинних захворювань.

Проте лікарі додають, що не вся вівсянка є корисною. Так, каша швидкого приготування, та ще й зі смаками може містити консерванти чи ароматизатори. Експерти стверджують, що розв’язати проблему можна дуже легко – просто купувати “чисту” вівсянку, а вже після приготування додати мед, фрукти, ягоди чи овочі.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button