Здоров'я

Головними симптомами хронічного дефіциту йоду в організмі є занепад сил, сонливість, набряки

Даний елемент є важливим для повноцінної роботи організму, але хронічний дефіцит йоду може викликати різні недуги. Головними симптомами є занепад сил, сонливість, набряки разом з іншими патологічними процесами.

Млявість виникає через погану роботу гормонів щитовидної залози, що дають енергію, а також втома часто супроводжується слабкістю м’язів. Нестача йоду відразу викликає набряклість в області очей, а також це стосується кінцівок, але сечогінні препарати в даному випадку приймати небезпечно. Також жінки можуть страждати порушеннями менструального циклу, після чого може виникнути безпліддя і ранній клімакс. Вагітні особи ризикують мати викидень або патологію плоду.

Дефіцит мікроелемента позначається на імунітеті, роблячи його слабким, але ще він приводить людину до гіпотиреозу та анемії. Він потрібний для вироблення тироксину і трийодтироніну, які беруть участь у метаболізмі, але недостатня кількість йоду призводить до ожиріння. Багато людей скаржаться на погану пам’ять, а також у них знижується рівень інтелекту і може розвинутися депресія.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button