Земля

Сьогодні в Каліфорнії відбулося більше 20 землетрусів

Сьогодні в Каліфорнії відбулося більше 20 землетрусів. Найсильніший  мав магнітуду 4.5 бала за шкалою Ріхтера. Всі землетрусу залягали на невеликій глибині від 1 до 4км і розташовувалися під солоним озером Солтон-Сі поруч з яким знаходиться багато населених пунктів.

5306a8bd757c3465808ded73bac15e04
Солтон-Сі — солоне озеро в області внутрішнього стоку на півдні штату Каліфорнія (США).

Площа 970 км2, змінюється в залежності від опадів. Здійснюється забір води для іригації. Ширина 24 км, довжина 56 км, глибина 16 м, об’єм 9,25 км3. Найбільше озеро штату, третє за площею солоне озеро в США і дев’ятнадцяте за цим параметром серед усіх озер країни. Впадають річки Нью-Рівер, Уайтуотер, Аламо. Западина обмежена горами Сан-Хасінто і Шоколадними горами.

Це солоне озеро в Каліфорнії знаходиться на 69 м нижче рівня світового океану, і його екосистема так само унікальна, як екосистема сусідньої Долини Смерті.

Читайте також: 

На південному узбережжі Солтон-Сі знаходиться вулканічний комплекс Солтон-Баттс, який, згідно з даними Геологічної служби США, відноситься до вулканів з високим потенціалом виверження.

По дну Солтон-Сі та оточуючих його басейнів проходять відразу три лінії розломів Сан-Андреас, Сан-Хасінто і Імператорський. Епіцентри сьогоднішніх подій перебували в секції Коачелья, яка відноситься до розлому Сан-Андреас.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button