Земля

До 2050 року в світі може з’явитися 216 мільйонів “кліматичних мігрантів”

Нова доповідь “Світового банку” говорить про те, що якщо в найближчому майбутньому не будуть прийняті жорсткі заходи щодо боротьби з глобальним потеплінням, до 2050 року 216 мільйонів людей будуть змушені мігрувати в інші райони.

Фото canva.com/gettysignature/

Автори доповіді змоделювали вплив підвищення рівня моря, нестачі води і зниження врожайності сільськогосподарських культур для шести регіонів і прийшли до висновку про те, що «гарячі точки» міграції клімату з’являться вже в 2030 році.

За словами дослідників, найбільше постраждають найбідніші райони світу: тільки на країни Африки на південь від Сахари доведеться 86 мільйонів внутрішніх мігрантів, ще 19 мільйонів — у Північній Африці. У Південній Азії проживатиме 40 мільйонів внутрішніх мігрантів, а ще 49 мільйонів — у Східній Азії та Тихоокеанському регіоні.

Такі переміщення створять значне навантаження як на райони, звідки підуть мігранти, так і на приймаючі регіони. Це буде позначатися на напруженості в містах і столицях регіонів. Міграція поставить під загрозу досягнення в галузі регіонального розвитку.

У даній роботі не розглядалися багатші країни. Однак сьогодні є безліч робіт, присвячених цим регіонам. Так в 2020 році вчені з Університету Південної Каліфорнії, США, створили карту на основі штучного інтелекту, яка передбачає, що в США майже 13 мільйонів американців будуть змушені переїхати всередину країни до кінця XXI століття.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button