Технології

Xiaomi запустить платформу взаємодопомоги у Китаї для лікування важких хвороб

Xiaomi запустить платформу взаємодопомоги у Китаї для лікування важких хвороб. Очікується, що до 2025 року в Китаї загальне число передплатників онлайн-платформ взаємодопомоги досягне 450 млн чоловік. Про це пише SCMP.

ІТ-гігант, який виробляє в основному смартфони, Xiaomi оголосив про входження в індустрію взаємодопомоги в Китаї. Компанія вже 15 червня запустить платформу Xiaomi Huzhu, передплатники якої зможуть просити грошову допомогу на лікування складних і важких захворювань. Таким чином, Xiaomi складе конкуренцію іншим технологічним компаніям Китаю, які вже запустили свої краудфандингові платформи.

Платформа Xiaomi Huzhu вже відкрита для попередньої реєстрації. Бізнес-процесами буде керувати Xiaomi Finance, підрозділ фінансових технологій вендора смартфонів. Крім того, виробник смартфонів зробить платформу доступною через додаток і офіційний аккаунт компанії на WeChat.

За словами представників компанії, люди зможуть приєднуватися до платформи без передоплати і просити до 500 000 юанів ($70 647) на лікування важких захворювань, у тому числі дитячих. Крім того, учасники зможуть отримувати цілодобову медичну консультацію в режимі реального часу сім днів на тиждень.

У списку захворювань, які будуть схвалені для надання допомоги, потрапили 82 базових діагнози і 10 серйозних. Проте поки неясно, який дохід платформа принесе компанії, а також як позначиться її впровадження на сегмент інтернет-послуг в Китаї, який тільки в річному численні виріс на 5,1% до 2,5 млрд юанів.

Платформи взаємодопомоги діють на базі механізму колективного розподілу претензій. По суті, сім’ї з низьким і середнім рівнем доходу можуть попросити інших передплатників розділити з ними фінансовий тягар, пов’язаний з лікуванням тяжких захворювань. Передплатники поділяють вартість запиту лише тоді, коли він перевірений фахівцями платформи. Таким чином, заявка в 1000 юанів на медичне лікування, отримана людиною, може обійтися в $1 на кожного з 1000 осіб в такій схемі. Оператор платформи стягує комісію з учасників.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button