Технології

Сонячні соняшники освітять вулиці міст

У місті Сіетл, США, художник Ден Корсон посадив першу в світі плантацію сонячних соняшників, які вночі освітлюють вулицю різнокольоровими вогнями.

Мова йде не про новий вид рослини, а про особливі високотехнологічні скульптури, що виконують роль прикраси міста і одночасно слугують джерелом світла.

При всій удаваній технологічній простоті Sonic Bloom, подібні пристрої можуть мати велике значення для створення комфортної обстановки. У тісних, галасливих містах, бідних зеленню і затишними місцями для відпочинку, дерева-соняшники начебто Sonic Bloom можуть дати людям можливість отримати позитивні емоції. Сьогодні немає можливості ізолювати зелені зони від мегаполісу – навіть у міському парку люди відчувають тиск міста. У свою чергу, невеликі «хащі» з 3-5 Sonic Bloom можуть створювати у містах безліч затишних місць, де можна відпочити як вдень, так і ввечері.

Ден Корсон спробував показати, як сучасні технології можна застосувати для естетичних цілей і психологічної релаксації городян, змучених депресіями, психозами і стресами. Можливо художник правий, і раз ми не можемо органічно вписати природу у вигляд наших міст, то варто створити суперестетичне штучне навколишнє середовище.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button