Інтернет

Соціальні мережі пов’язали з мотивацією для занять спортом

Соціальні мережі, такі як Facebook і Instagram, зв’язали з мотивацією для занять спортом. Потрапляючи під вплив свого кола спілкування, люди підлаштовуються під його поведінку.

Університет Західного Онтаріо в ході дослідження з’ясував, що соціальні мережі позначаються на мотивації до занять спортом як позитивним, так і негативним чином. Аудиторію Facebook, за статистикою, у 23 відсотках становлять студенти, 32 відсотки з яких витрачають понад 4 години на спілкування в інтернеті. Це обґрунтовано тим, що людям необхідні тісні соціальні зв’язки, що впливають на їх добробут і поведінку.

Для опитування та участі у фокус-групі університет Онтаріо запросили студентів кількістю 24 і 19 чоловік. Останні поділилися своїм ставленням до Facebook і вивчили, як сайт пов’язаний з мотивацією займатися фізичними вправами. Коли користувач спостерігає за людьми, які займаються спортом у своїй стрічці, ймовірно, що він відчує потужну мотивацію робити те ж саме, щоб отримати позитивний відгук.

З іншого боку, в коментарях людина може прочитати критику в свою сторону, або провести порівняння з іншими людьми не в свою користь. Вчені планують вплинути на знижену фізичну активність студентів за допомогою соцмереж і нівелювати негативні ефекти останніх.

Кнопка «Наверх»
Закрыть