Інтернет

Фотографії та статуси в соціальних мережах можуть говорити про психологічні проблеми

Багато пар заявляють у соціальних мережах про своою вічну любов один до одного. Дослідники з Коледжу Олбрайт припустили: деякі роблять так для того, щоб хвалитися своїми відносинами і стежити за діяльністю партнерів. Це допомагає пом’якшити страх бути відкинутим, пише Medical News Today. Частіше матеріали про своє особисте життя публікують користувачі з завищеною самооцінкою, невротики та інтроверти.

foto_cikavosti_17.08.2014-05

Вчені провели опитування користувачів соціальної мережі Facebook. Вони оцінили їх відкритість, сумлінність, екстраверсію, поступливість і наявність невротичних станів. Дослідники виявили, що щасливі пари часто розміщують фото і подробиці своїх стосунків в соціальних мережах. Однак так роблять і користувачі з завищеною самооцінкою, яка залежить від якості відносин. Проблеми в особистому житті для них є великим ударом, ніж для користувачів з низькою самооцінкою, тому таким людям важливо показувати іншим, партнеру і самим собі, що з їх відносинами все гаразд.

Читайте також: Соціальні мережі псують настрій

Респонденти з невротичними станами частіше використовували Facebook, щоб контролювати свого партнера і виставляти стосунки напоказ. Невротики, як правило, більш ревниві. Таким чином вони намагаються знизити тривогу, викликану відносинами. Екстраверти, активні в соціальних мережах, рідше контролювали своїх партнерів і ділилися подробицями свого особистого життя. Зате така поведінка було властива інтровертам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button