Наука

Біологи відкрили 4 тисячі нових видів бактерій у мікробіомі людини

Італійські біологи відкрили 4 тисячі нових видів бактерій у мікробіомі людини. Велика частина невідомих мікроорганізмів виявилася у “незахідного” населення.

Трентський університет Італії представив дослідження мікробіомів людей з 32 країн світу. Біологи вивчали мікроорганізми у жителів Китаю, Данії, Америки, Ізраїлю, Монголії, Танзанії та інших регіонів. Оскільки мікробіом змінюється разом з людиною, доступ до антибіотиків, дієта з великою кількістю жирів і краща гігієна сильно вплинули на нього з плином часу.

Особливо це позначилося на “незахідних країнах, де різноманітність кишкового середовища обґрунтовано способом життя та раціоном. Всього біологи перерахували 4 930 різних мікроорганізмів. 77% нових видів в основному припали на не західні регіони.

Автори дослідження відзначають, що проби мікробіома були взяті у людей з різними умовами життя і віком. Бактерії брали з кишечника, шкіри, статевих органів і ротової порожнини.

Результати роботи опублікувало видання Cell. Надалі вчені простежать за причинами розвитку аутоімунних захворювань і алергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button