Інтернет

Вчений: Технологія 5G небезпечна і може провокувати рак

Вчений із США стверджує, що нова технологія 5G небезпечна для здоров’я, оскільки може провокувати рак. Крім того, експерт включив у список хвороб, що викликаються мережею, хворобу Альцгеймера, діабет, а також різні проблеми з серцем.

Вчений з США на ім’я Джон Томас вважає, що впровадження новітньої технології зв’язку 5G загрожує небезпечними наслідками для здоров’я людини, оскільки може провокувати рак, діабет, проблеми з серцем і навіть підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Свої слова спеціаліст обґрунтовує наявними результатами вже проведених досліджень, пов’язаних з впливом на людський організм 3G і 4G мереж. Вже доведено, що навіть вони до якоїсь міри згубно впливають на здоров’я, а 5G, маючи довжину хвилі в 1 мм, є більш небезпечним для людей підключенням.

Підсумовуючи власне дослідження, Джон Томас із США заявив, що особливо небезпечними для здоров’я людини є вежі 5G мережі, які знаходяться на відносно невеликій відстані одна від одної. Цілодобове перебування людей в радіусі їх дії за ступенем шкідливості можна порівняти з щоденним перебуванням у включеної мікрохвильовій печі протягом 19 хвилин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button